Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox

Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox X
+
-
=

?
Porosit Tani

Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox

Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox

Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE LED PROFESIONALE GODOX

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS

GJATESIA E TRIPODIT : 1.7m MAX

FUQIA : 210W MAX

INPUTI : 110-220V 50/60Hz

PERMASAT E DRITES : 1226 x 280 x 267mm

TEMPERATURA : 2700-8500K

NIVELIMI I NDRICIMIT : 0 - 100%

SOFT LIGHT MASTER : KOMBINON NJE TAPET ME DRITE LED ME NJE KUTI TE BUTE TE FRYRE, DUKE SIGURUAR NJE SIPERFAQE TE MADHE DHE TE NJETRAJTSHME QE LESHON DRITE PER NDRIÇIM TE BUTE DHE TE SHPERNDARE. KJO ESHTE IDEALE PER PORTRETE, FOTOGRAFI TE PRODUKTEVE DHE SITUATA KU DESHIRONI HIJE TE BUTA OSE RENIE MINIMALE TE DRITES

TRANSPORTUESHMERI SUPERIORE : DIZAJNI I KUTISE SE BUTE ME FRYRJE LEJON ZHBLLOKIMIN DHE PAKETIMIN E LEHTE NE ÇANTEN E TRANSPORTIT TE PERFSHIRE, DUKE E BERE ATE SHUME TE LEVIZSHEM PER XHIRIMET NE VEND

LED ME DY NGJYRA : OFRON NJE GAME TE GJERE TE TEMPERATURES SE NGJYRAVE NGA 2700K DERI NE 8500K, DUKE JU LEJUAR TE PERSHTATNI DRITEN E AMBIENTIT OSE TE ARRINI EFEKTE KRIJUESE

SAKTESIA E LARTE E NGJYRAVE : KRENOHET ME NJE VLERESIM CRI (INDEKSI I INTERPRETIMIT TE NGJYRAVE) DHE TLCI (TELEVISION LIGHTING CONSISTENCY INDEX) PREJ 96+, DUKE SIGURUAR RIPRODHIM TE SAKTE TE NGJYRAVE PER REZULTATE PROFESIONALE

ZVOGELIMI I SAKTE : OFRON KONTROLL TE QETE TE ZBEHJES NGA 0-100% PER RREGULLIMIN E SAKTE TE DALJES SE DRITES DHE ARRITJEN E NDRIÇIMIT TE PERSOSUR PER FOTOGRAFINE TUAJ

OPSIONE TE SHUMTA KONTROLLI : OFRON FLEKSIBILITET PER KONTROLLIN E DRITES. MUND TA RREGULLONI DREJTPERDREJT NE PAJISJE, ME VALE DUKE PERDORUR APLIKACIONIN GODOX LIGHT NE TELEFONIN TUAJ INTELIGJENT (ANDROID DHE IOS), OSE ME NJE TELEKOMANDE OPSIONALE (SI GODOX RC-A6, I SHITUR VEÇMAS) PER RREGULLIME NE DISTANCE

DIZENJIM REZISTENT NDAJ MOTIT : TRUPI I LEHTE MBURRET ME NJE VLERESIM IP65 TE REZISTENCES NDAJ MOTIT, DUKE E BERE ATE TE PERSHTATSHEM PER PERDORIM TE JASHTEM EDHE NE SHI TE LEHTE OSE NE MJEDISE ME PLUHUR

DIZENJIM MODULAR : SOFTBOKSI ME AJER MUND TE SHKEPUTET NGA TAPETI LED PER MIREMBAJTJE OSE ZEVENDESIM TE LEHTE NE RAST DEMTIMI, DUKE ULUR KOSTOT E RIPARIMIT

OPSIONE TE SHUMEFISHTA TE FORMESIMIT TE DRITES : NDERSA KUTIA E BUTE ME FRYRJE OFRON DRITE TE SHKELQYESHME TE BUTE, AT200BI ESHTE GJITHASHTU I PAJTUESHEM ME NJE SERE MODIFIKUESISH OPSIONALE TE DRITES SI RRJETAT DHE SKAJET PERMES MONTIMIT BOWENS PER KONTROLL TE METEJSHEM MBI FORMESIMIN E DRITES

Cmimi real Lek 81,900 Oferte Lek 69,900 Ulje 15%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%