Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox

Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox X
+
-
=

?
Porosit Tani

Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox

Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox

Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE LED PROFESIONALE GODOX

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS

GJATESIA E TRIPODIT : 1.7m MAX

FUQIA : 215W MAX

INPUTI : 110-220V 50/60Hz

PERMASAT E DRITES : 270 x 175 x 212mm

TEMPERATURA : 3200-5600K

NIVELIMI I NDRICIMIT : 0 - 100%

DRITE E FUQISHME : KJO DRITE KA NJE FUQI MAKSIMALE PREJ 215W, E CILA ESHTE E MJAFTUESHME PER TE NDRIÇUAR EDHE SKENA TE MEDHA

PERKTHIM I SAKTE I NGJYRAVE : KJO DRITE KA NJE VLERESIM CRI DHE TLCI PREJ 96, QE DO TE THOTE SE DO TE RIPRODHOJE ME SAKTESI NGJYRAT E SUBJEKTIT TUAJ

TEMPERATURA E RREGULLUESHME E NGJYRAVE : KJO DRITE KA NJE TEMPERATURE NGJYRASH PREJ 5600K, E CILA ESHTE E BALANCUAR NE DRITEN E DITES. SIDOQOFTE, MUND TE PERDORNI GJITHASHTU XHEL OSE FILTRA PER TE RREGULLUAR TEMPERATUREN E NGJYRES PER T'IU PERSHTATUR NEVOJAVE TUAJA

E RREGULLUESHME : NDRICIM I RREGULLUESHEM NGA 0-100%, KESHTU QE JU MUND TE RREGULLONI LEHTESISHT DALJEN E DRITES PER TE KRIJUAR PAMJEN PERFEKTE PER FILMIMET TUAJ

E LEHTE DHE E LEVIZSHME : KJO DRITE ESHTE E LEHTE DHE E LEVIZSHME, DUKE E BERE TE LEHTE TRANSPORTIMIN E SAJ. DIZAJNI I VEÇANTE I KOMANDUESIT DHE I PAJISJEVE TE DRITES KONTRIBUON GJITHASHTU NE TRANSPORTUESHMERINE E TIJ

KONTROLLI ME WIRELESS DHE BLUETOOTH : KJO DRITE MUND TE KONTROLLOHET ME VALE DUKE PERDORUR APLIKACIONIN GODOX LIGHT OSE TELEKOMANDEN OPSIONALE RC-A6

EFEKTET E INTEGRUARA : KJO DRITE KA NJE SERE EFEKTESH TE INTEGRUARA, TE TILLA SI BLIC, STUHI, LLAMBE E PRISHUR DHE TV, TE CILAT MUND TE PERDOREN PER T'I SHTUAR STIL KRIJUES VIDEOVE TUAJA

FTOHJE E QETE : KJO DRITE KA NJE SISTEM FTOHJEJE TE QETE QE NUK DO TE NDERHYJE NE REGJISTRIMET TUAJA AUDIO

OPSIONET E ENERGJISE : KJO DRITE MUND TE MUNDESOHET NGA RRYMA AC OSE NJE BATERI ME MONTIM V, GJE QE E BEN ATE IDEALE SI PER PERDORIM NE STUDIO ASHTU EDHE PER JASHTE

Cmimi real Lek 65,000 Oferte Lek 58,900 Ulje 9%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%