Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Drite LED e Fuqishme 100W RTAKO

Drite LED e Fuqishme 100W RTAKO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Drite LED e Fuqishme 100W RTAKO

Drite LED e Fuqishme 100W RTAKO
Drite LED e Fuqishme 100W RTAKO
Drite LED e Fuqishme 100W RTAKO
Drite LED e Fuqishme 100W RTAKO
Drite LED e Fuqishme 100W RTAKO

Drite LED e Fuqishme 100W RTAKO

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE LED E FUQISHME

FUQIA : 100W MAX

MATERIALI : ABS + TEMPERED GLASS

NGJYRA : E ZEZE

PERMASAT E DRITES : 230 x 58 x 175mm

3 EFEKTE NDRICIMI : DRITE E BARDHE, DRITE E NGROHTE DHE DRITE NEUTRALE

PESHA : 856g

FUNKSIONALITETI I DYFISHTE : OFRON FUNKSIONALITET TRADICIONAL TE DRITES SE PANELIT. KJO JU LEJON TE KALONI MIDIS NJE BURIMI TE FUQISHEM DRITE TE FORTE PER HIJE TE QARTA OSE NJE PANELI RGB PER EFEKTE KREATIVE

GAMA E GJERE E TEMPERATURES SE NGJYRAVE : PARAQET NJE GAME TE GJERE TE TEMPERATURES SE NGJYRAVE, DUKE JU LEJUAR TE PERPUTHENI PA PROBLEME ME DRITEN EKZISTUESE TE AMBIENTIT, TE ARRINI PAMJE TE BALANCUARA ME DRITEN E DITES OSE TE KRIJONI TONE TE NGROHTA OSE TE FTOHTA PER DISPONIM SPECIFIK.

3 EFEKTET E NDRIÇIMIT : OFRON 3 EFEKTE NDRIÇIMI SI DRITE E BARDHE, DRITE E NGROHTE DHE DRITE NEUTRALE

NDERTIM I QENDRUESHEM : NDERTUAR ME MATERIALE TE CILESISE SE LARTE PER PERDORIM AFATGJATE.

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,900 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%