Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj

Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj

Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj
Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj
Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj
Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj
Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj
Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj
Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj
Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj
Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj
Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj
Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj
Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj
Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj

Mini Dritë LED Me Ngjyra RBG Që Kapet Tek Telefoni / Kamera / Tableti / Laptopi etj

Emri: Dritë LED

Materiali: ABS + PC

Fuqia: 2W

Kapaciteti i Baterisë: 750mAh

Inputi: 5V / 2A

Përmasa: 55 x 45 x 25 mm

Modaliteti i dritës:  e ftohtë / e ngrohtë / e verdhë e ftohtë / shumëngjyrëshe

Ngjyra e temperaturës: 5000 - 6000K

CRI: >95 

Fuqia e ndriçimit: 800LUX/0.5m

Kapëse e Përshtatshme për: Smartphones / Tablet / Laptop / Kamera etj.

Peshë: 40g

Veçori: 

• Interpretim super i lartë i ngjyrave.

• Ekran digjital ku mund të shikoni nivelin e baterisë dhe të ndriçimit.

• Bateri jetëgjatë me kapacitet të lartë ju siguron ndriçim maksimal të pandërprerë deri në 1.5 orë. Përdorim normal 2-3 orë.

• E dizajnuar të përdoret gjerësisht për fotografim produktesh, selfie, grim, TikTok, transmetim të drejtpërdrejtë, etj.

• Përmasë e vogël dhe praktike, lehtë për tu transportuar kudo në xhep ose çantë.

• Gjeometri moderne për ndriçim perfekt dhe të njëtrajtshëm.

• 16 drita LED sigurojnë që gjithmonë të mund të merrni ndriçimin e duhur.

• Kapet lehtë tek telefoni juaj, tableti ose laptopi për të regjistruar në çdo moment.

• Bateri e integruar dhe kabëll i përfshirë, nuk ka nevojë për asgjë shtesë.

Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 1,900 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%