Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal

Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal

Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal
Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal
Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal
Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal
Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal
Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal
Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal
Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal
Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal
Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal
Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal
Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal

Mini Dritë LED Magnetike Që Kapet Tek Telefoni Për Ndriçim Optimal

Emri: Dritë LED

Materiali: ABS + PC

Fuqia: 2.5W

Kapaciteti i Baterisë: 1000mAh

Inputi: 5V / 2A

Përmasa: 72 x 72 x 15 mm

Modaliteti i dritës:  e ftohtë / e ngrohtë / e verdhë e ftohtë

Ngjyra e temperaturës: 3000 - 6500K

CRI: >90 

Kapëse e Përshtatshme për: Smartphones / Tablet dhe Laptop

Veçori: 

Bateri jetëgjatë me kapacitet të lartë ju siguron ndriçim të pandërprerë deri në 2 orë.

• E dizajnuar të përdoret gjerësisht për fotografim produktesh, selfie, grim, TikTok, transmetim të drejtpërdrejtë, etj.

• Përmasë e vogël dhe praktike, lehtë për tu transportuar kudo në xhep ose çantë.

• Gjeometri moderne për ndriçim perfekt dhe të njëtrajtshëm.

• 45 mini drita LED sigurojnë që gjithmonë të mund të merrni ndriçimin e duhur.

• Kapet lehtë tek telefoni juaj, tableti ose laptopi për të regjistruar në çdo moment.

• Bateri e integruar dhe kabëll i përfshirë, nuk ka nevojë për asgjë shtesë.

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 1,900 Ulje 34%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%