Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"

Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11" X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"

Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"
Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"

Cover Premium Me Mbeshtetese Dhe Mbrojtëse Kamere Per Ipad 10.9" dhe 11"

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER 360°

MARKA : WIWU

MARKA E PAJISJES QE PERSHTATET : IPAD

MATERIALI : TPU

NGJYRA : E ZEZE / JESHILE / BLU

PERDORIMI : MBRON PAJISJEN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : PAMJE FANTASTIKE FUTURISTIKE

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E PAJISJES,

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

ME UNAZE TE PALOSSHME SI BESHTETESE NE DREJTIM VERTIKAL DHE HORIZONTAL

VEND I POSACEM PER LAPSIN, KESHTU QE NUK E HUMBISNI

KËNDE TË SHUMTA SHIKIMI JU JAPIN FLEKSIBILITETIN QË JU NEVOJITET PËR TË LEXUAR, SHIKUAR, SHTYPUR OSE KRYER ME LEHTËSI VIDEOTELEFONATA.

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E PAJISJES,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,500 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë për iPad
Oferte
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad
erturo
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%