Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc

Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc

Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc

Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 10.9 & 11 Inc

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE ME TASTIERE

MARKA : BASEUS

MARKA QE PERSHTATET : TABLET 10.9 & 11 INC

MATERIALI : LEKURE + TPU 

PERDORIMI : MBRON TABLETIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : SHTRESE E HOLLE MBROJTJE NDAJ RENIES, 

MATERIAL I CILESOR REZISTENT NDAJ ZVERDHJES,

MINI TASTIERE ME BLUETOOTH PER T'U LIDHUR ME TABLETIN,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TABLETIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Cmimi real Lek 22,000 Oferte Lek 15,000 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%