Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cover Flip Lekure Coblue Per Ipad 9.7" / 10.2" / 10.9" / 11" / 12.9"

Cover Flip Lekure Coblue Per Ipad 9.7" / 10.2" / 10.9" / 11" / 12.9" X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cover Flip Lekure Coblue Per Ipad 9.7" / 10.2" / 10.9" / 11" / 12.9"

Cover Flip Lekure Coblue Per Ipad 9.7" / 10.2" / 10.9" / 11" / 12.9"
Cover Flip Lekure Coblue Per Ipad 9.7" / 10.2" / 10.9" / 11" / 12.9"
Cover Flip Lekure Coblue Per Ipad 9.7" / 10.2" / 10.9" / 11" / 12.9"
Cover Flip Lekure Coblue Per Ipad 9.7" / 10.2" / 10.9" / 11" / 12.9"
Cover Flip Lekure Coblue Per Ipad 9.7" / 10.2" / 10.9" / 11" / 12.9"
Cover Flip Lekure Coblue Per Ipad 9.7" / 10.2" / 10.9" / 11" / 12.9"
Cover Flip Lekure Coblue Per Ipad 9.7" / 10.2" / 10.9" / 11" / 12.9"
Cover Flip Lekure Coblue Per Ipad 9.7" / 10.2" / 10.9" / 11" / 12.9"
Cover Flip Lekure Coblue Per Ipad 9.7" / 10.2" / 10.9" / 11" / 12.9"
Cover Flip Lekure Coblue Per Ipad 9.7" / 10.2" / 10.9" / 11" / 12.9"

Cover Flip Lekure Coblue Per Ipad 9.7" / 10.2" / 10.9" / 11" / 12.9"

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER FLIP LEKURE

MARKA : COBLUE

MARKA E PAJISJES QE PERSHTATET : IPAD

MATERIALI : LEKURE

PERDORIMI : MBRON PAJISJEN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : PAMJE FANTASTIKE, VEND I CAKTUAR PER PER IPAD,

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E PAJISJES,

XHEP I VECANTE PER KARTEN TUAJ TE KREDITIT,

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

VENDOSET LEHTESISHT TEK IPADI,

LEKURE CILESORE DHE E FORTE, JETEGJATESI E SIGURUAR,

NUK LE SHENJA GISHTASH, AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E PAJISJES,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

MODELI
COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 2,100 Ulje 16%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë për iPad
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%
Oferte
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad
erturo
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%