Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Maus Kompjuteri Wireless Remax G10

Maus Kompjuteri Wireless Remax G10 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Maus Kompjuteri Wireless Remax G10

Maus Kompjuteri Wireless Remax G10
Maus Kompjuteri Wireless Remax G10
Maus Kompjuteri Wireless Remax G10
Maus Kompjuteri Wireless Remax G10
Maus Kompjuteri Wireless Remax G10

Maus Kompjuteri Wireless Remax G10

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS REMAX

MARKA : REMAX

MODELI : G10

MATERIALI : ABS

NGJYRA : BARDHE

PERDORIMI : VENDOSNI BATERITE TEK MAUSI ME PAS USB NE KOMPJUTER DHE NDIZNI MAUSIN

PERMASAT : 9 x 6 x 2.6cm

PESHA : 76g

VECORI : MODEL ERGONOMIK QE I PERSHTATET POZICIONIT TE SHENDETSHEM TE DORES PA E LODHUR ATE

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI

PRAKTIKE DHE PA TELA, ME BATERI DHE KONSUM TE VOGEL TE KESAJ TE FUNDIT

SENSOR OPTIK PER PRECIZITET DHE SAKTESI NE LEVIZJE TE MAUSIT PER CDO RAST

MATERIAL I CILESISE SE LARTE QE NUK DEMTOHET NGA PERDORIMI I VAZHDUESHEM

Color
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,300 Ulje 35%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Maus dhe tapet Gaming
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb
tjeter
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 17%
Oferte
Maus Wireless Per Kompjuter Dhe Laptop
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 29%
Oferte
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%
Oferte
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues
xo
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 21%