Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus

Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus

Karikues I Shpejte Modern Makine Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MP3 PER MAKINE ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

HYRJE : DC 12V - 24V

DALJE : 15W MAX DHE VETEM OUX OUT

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5

FREKUENCA E TRANSMETIMIT : 76 - 108MHZ

DISTANCA E VALEVE FM : 5m

DISTANCA E TRANSMETIMIT BLUETOOTH : 10m

PORTA : 2 x USB

PORTA USB PER KARIKIM : 5V / 2A

PORTA USB MULTIFUNKSIONALE : 5V / 1A

PERMASA : 95 x 48 x 45 mm

VECORI : DIZENJIM I VECANTE ME PAMJE FANTASTIKE DHE MODERNE,

PERZGJIDH TI SE CFARE DO TE DEGJOSH NGA VALET E RADIOS APO NGA PORTAT USB,

BUTON KONTROLLI NE FORME LEVE KONTROLLI PER MUZIKEN DHE TELEFONATAT,

MIKROFON HIGH-DEFINITION,

MUNDESI LIDHJEJE ME DY PAISJE NJEHOHESISHT,

MUND TA LIDHNI ADAPTORIN ME MAKINEN NE MENYRE DIREKTE ME ANE TE KABELLIT AUX TE PERFSHIRE,POR NUK LIDHNI TELEFONIN ME PAISJEN MP3 PASI KA VETE AUX OUT

NAVIGIM ME ZE TE LARTE,

EKRAN DIGJITAL PER TREGIMIN E GJENDJES SE BATERISE SE MAKINES DHE FREKUENCES,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 26%