Bateri Sony Seria C, E, K, Lt, Mt, St, U, X, W

Bateri Sony Seria C, E, K, Lt, Mt, St, U, X, W
Bateri Sony Seria C, E, K, Lt, Mt, St, U, X, W
Bateri Sony Seria C, E, K, Lt, Mt, St, U, X, W
Bateri Sony Seria C, E, K, Lt, Mt, St, U, X, W

Bateri Sony Seria C, E, K, Lt, Mt, St, U, X, W

MODELI
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,000 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI

MARKA : SONY

MODELI : BATERI LITHIUMI

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SONY

MATERIALI : LI-ION

PERDORIMI : BATERI NDERRIMI ORIGJINALE SONY

VECORI : 100% BATERI TE REJA ORIGJINALE

CILESORE DHE JETEGJATE

KAPACITET I LARTE LITHIUMI INDUSTRIAL

E THJESHTE PER TU ZEVENDESUAR, ME SHUME PAK NJOHURI TEKNIKE TE NEVOJSHME

Kemi 24 ore garanci nqs se ka difekt fabrike dhe nuk merr karikim ,por jo ne qofte se telefoni juaj ka difekt qarku, ose ju e perdorni telefonin gjate karikimit qe e ben baterine te fryhet 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri Celulari
Oferte
Bateri Samsung Seria S & Note
samsung
nga Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%
Oferte
Bateri Samsung Seria J
samsung
nga Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 33%
Oferte
Bateri Huawei Seria G, P, Y & U
huawei
nga Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 44%
Oferte
Bateri Xiaomi
redmi
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,900 Ulje 37%