Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Si Kukull Pellushi Per Femije

Cante Si Kukull Pellushi Per Femije X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Si Kukull Pellushi Per Femije

Cante Si Kukull Pellushi Per Femije
Cante Si Kukull Pellushi Per Femije
Cante Si Kukull Pellushi Per Femije
Cante Si Kukull Pellushi Per Femije
Cante Si Kukull Pellushi Per Femije
Cante Si Kukull Pellushi Per Femije
Cante Si Kukull Pellushi Per Femije

Cante Si Kukull Pellushi Per Femije

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE KUKULL

MARKA : PICOCICI

NGJYRA :  ROZE / E VERDHE

PERMASA : 30.9 x 18.5 x 28.7 cm

VECORI :

• ÇANTA SHPINE PËR FËMIJË (MOSHA 3 VJEC E LART) ËSHTË NJË PRODUKT MAHNITËS QË KOMBINON DIZAJNIN ME NGJYRAT TËRHEQËSE.

• OFRON HAPËSIRË TË BOLLSHME PËR TË MBAJTUR ME LEHTËSI SENDET E FEMIJEVE.

• MATERIALI I CILESISE SE LARTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

• PAMJE TEHEQESE ARGETUESE DEDIKUAR FEMIJEVE

• QEPJE PRECIZE ME DENDESI TE MADHE

• MUNDESI MBAJTJEJE NE DORE APO NE SHPINE

• PERMASE KOMPAKTE DHE DIZENJIM UNIK PER FEMIJE

• RRIPA ME GJATESI TE RREGULLUESHME

• ÇANTA ËSHTË PREJ MATERIALI TË LEHTË DHE FLEKSIBËL EVA DUKE E BËRË ATË TË QËNDRUESHME PËR T'I BËRË BALLË PËRDORIMIT TË FËMIJËVE AKTIVË. 

• LËRINI FËMIJËT TË SHIJOJNË STILIN DHE ARGËTIMIN E MBAJTJES SË ÇANTËS SË SHPINËS. DO TË JETË NJË PARTNER I PËRSOSUR PËR TA NË SHKOLLË, EKSKURSIONE DHE AKTIVITETE TË PËRDITSHME DHE DO T'I SHTOJË NJË PREKJE DHE LUMTURI TË VEÇANTË PAMJES SË TYRE.

Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 3,500 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 28%
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 4,600 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 23%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 60%
Oferte
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,300 Ulje 26%