Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive

Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive

Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive

Cante Per Femije Kunder Ujit Dhe Papastertive

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE KUNDER UJIT

MARKA : PICOCICI

NGJYRA : E VERDHE / BLU / ROZE

PERMASA : 33.5 x 24.8 x 19.6cm

PESHA : 685g

VECORI :

• ÇANTA SHPINE PËR FËMIJË ËSHTË NJË PRODUKT MAHNITËS QË KOMBINON DIZAJNIN ME NGJYRAT TËRHEQËSE.

• OFRON HAPËSIRË TË BOLLSHME PËR TË MBAJTUR ME LEHTËSI SENDET E FEMIJEVE.

• MATERIALI I CILESISE SE LARTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

• PAMJE TEHEQESE ARGETUESE DEDIKUAR FEMIJEVE

• QEPJE PRECIZE ME DENDESI TE MADHE

• E PA PERSHKUESHME NGA UJI

• MUNDESI MBAJTJEJE NE DORE APO NE SHPINE

• PERMASE KOMPAKTE DHE DIZENJIM UNIK PER FEMIJE

• RRIPA ME GJATESI TE RREGULLUESHME

• ÇANTA ËSHTË PREJ MATERIALI TË LEHTË DHE FLEKSIBËL EVA+PVC, DUKE E BËRË ATË TË QËNDRUESHME PËR T'I BËRË BALLË PËRDORIMIT TË FËMIJËVE AKTIVË. ËSHTË REZISTENT NDAJ NDRYSHKUT DHE KORROZIONIT, GJË QË RRIT JETEGJATESINE E CANTES

• ME VETITË E SAJ REZISTENTE NDAJ UJIT DHE GËRRYERJES, FËMIJËT MUND TA PËRDORIN ÇANTËN NË VENDE TË LAGËSHTA DHE GJATË AKTIVITETEVE NË NATYRË PA U SHQETËSUAR PËR DËMTIMIN E PËRMBAJTJES BRENDA

• LËRINI FËMIJËT TË SHIJOJNË STILIN DHE ARGËTIMIN E MBAJTJES SË ÇANTËS SË SHPINËS. DO TË JETË NJË PARTNER I PËRSOSUR PËR TA NË SHKOLLË, EKSKURSIONE DHE AKTIVITETE TË PËRDITSHME DHE DO T'I SHTOJË NJË PREKJE DHE LUMTURI TË VEÇANTË PAMJES SË TYRE.

Color
Cmimi real Lek 4,600 Oferte Lek 3,500 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
hoco
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 11%
Oferte
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
tjeter
Oferte Lek 17,000 Cmimi real Lek 18,900 Ulje 10%