Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Per Femije 3+ Kunder Ujit Dhe Papastertive

Cante Per Femije 3+ Kunder Ujit Dhe Papastertive X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Per Femije 3+ Kunder Ujit Dhe Papastertive

Cante Per Femije 3+ Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije 3+ Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije 3+ Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije 3+ Kunder Ujit Dhe Papastertive
Cante Per Femije 3+ Kunder Ujit Dhe Papastertive

Cante Per Femije 3+ Kunder Ujit Dhe Papastertive

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE KUNDER UJIT

MARKA : PICOCICI

NGJYRA :  E KUQE / ROZE / JESHILE

PERMASA : 30.9 x 18.5 x 28.7 cm

VECORI :

• ÇANTA SHPINE PËR FËMIJË (MOSHA 3 VJEC E LART) ËSHTË NJË PRODUKT MAHNITËS QË KOMBINON DIZAJNIN ME NGJYRAT TËRHEQËSE.

• OFRON HAPËSIRË TË BOLLSHME PËR TË MBAJTUR ME LEHTËSI SENDET E FEMIJEVE.

• MATERIALI I CILESISE SE LARTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

• PAMJE TEHEQESE ARGETUESE DEDIKUAR FEMIJEVE

• QEPJE PRECIZE ME DENDESI TE MADHE

• E PA PERSHKUESHME NGA UJI

• MUNDESI MBAJTJEJE NE DORE APO NE SHPINE

• PERMASE KOMPAKTE DHE DIZENJIM UNIK PER FEMIJE

• RRIPA ME GJATESI TE RREGULLUESHME

• ÇANTA ËSHTË PREJ MATERIALI TË LEHTË DHE FLEKSIBËL EVA+PVC, DUKE E BËRË ATË TË QËNDRUESHME PËR T'I BËRË BALLË PËRDORIMIT TË FËMIJËVE AKTIVË. ËSHTË REZISTENT NDAJ NDRYSHKUT DHE KORROZIONIT, GJË QË RRIT JETEGJATESINE E CANTES

• ME VETITË E SAJ REZISTENTE NDAJ UJIT DHE GËRRYERJES, FËMIJËT MUND TA PËRDORIN ÇANTËN NË VENDE TË LAGËSHTA DHE GJATË AKTIVITETEVE NË NATYRË PA U SHQETËSUAR PËR DËMTIMIN E PËRMBAJTJES BRENDA

• LËRINI FËMIJËT TË SHIJOJNË STILIN DHE ARGËTIMIN E MBAJTJES SË ÇANTËS SË SHPINËS. DO TË JETË NJË PARTNER I PËRSOSUR PËR TA NË SHKOLLË, EKSKURSIONE DHE AKTIVITETE TË PËRDITSHME DHE DO T'I SHTOJË NJË PREKJE DHE LUMTURI TË VEÇANTË PAMJES SË TYRE.

Color
Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 3,000 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 28%
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 4,600 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 23%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 60%
Oferte
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,300 Ulje 26%