Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus

Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus

Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus
Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus

Cante Multifunksionale Me Qese Mbeturinash Per Makine Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE MBETURINASH MULTIFUNKSIONALE

MARKA : BASEUS 

MATERIALI : ALUMIN + LEKURE DHE QESE PLASTIKE

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : DIZENJUAR SPECIFIKISHT PER MAKINA NE SENDILJET E PASME,

SHERBEN SI MBAJTESE MULTI-FUNKSIONALE PER MBETURINA DHE OBJEKTE TE TJERA, SHUME PRAKTIKE DHE DUKE REDUKTUAR NDOTJEN NE MAKINE,

ME NJE DOREZE LEKURE TE BUTE, CANTA HAPET LEHTESISHT, PA FORCE, ME NJE TERHEQJE TE THJESHTE,

TERHEQJE E FORTE MAGNETIKE, MBYLLET AUTOMATIKISHT, PA FORCE, ME NJE SHTYTJE TE THJESHTE,

E PERBERE NGA KONSTRUKT ALUMINI MAT DHE LEKURE CILESORE ESTETIKE DHE ELEGANTE,

HAPESIRE TE BOLLSHME DERI NE 5 KG NGARKESE, E PERSOSUR E MBETURINAVE TE MEDHA DHE TE VOGLA,

E PAJISUR ME 90 QESE INDIVIDUALE NE 3 RROTULLA PA KOSTO SHTESE,

MBROJTJE E DYFISHTE ME VESHJE TE BRENDSHME DHE TE JASHTME TE VEÇANTE, TE PAPERSHKUESHEM NGA UJI,

INSTALOHET LEHTE DHE NUK DEMTON AMBJENTET E BRENDSHME TE MAKINES

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,200 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%