Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus

Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus
Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus

Cante Mbajtese Multifunksionale Specifike Kunder Goditjes Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,800 Ulje 28%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • 6 produkte te ngelura
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE MBAJTESE MULTIFUNKSIONALE

MARKA : BASEUS 

MATERIALI : PC

NGJYRA : E ZEZE TRANSPARENTE  /  TRANSPARENTE

VECORI : ABSORBON GODITJET DHE ESHTE RESIZTENTE NDAJ RENIES

DIZENJUAR SPECIFIKISHT PER TE REDUKTUAR DEMTIMET GJATE GODITJEVE PER MBROJTJE ME TE MIRE TE PAJISJES SUAJ

SHERBEN SI MBAJTESE MULTI-FUNKSIONALE, MUND TE MBANI HARDDISK, TELEFON, KUFJE, KABELL USB KARTA KREDITI ETJ.

PAMJE MODERNE BASHKEKOHORE TRANSPARENTE, ME SHUME SESA TERHEQESE

MUNDESIA PER TA MBAJTUR NE DORE OSE NE SHPINE E BEN KETE PRODUKT EDHE ME PRAKTIK NE PERDORIM

KONSIDEROJENI SI NJE MINI VALIXHE LUKSOZE E SIGURTE PER MJETET QE DOMOSDOSHMERISHT JU DUHET T'I KENI ME VETE GJITHMONE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%