Cante Laptopi Kunder Ujit Dhe Gervishtjeve 13" Dhe 16" Baseus Series

Cante Laptopi Kunder Ujit Dhe Gervishtjeve 13" Dhe 16" Baseus Series
Cante Laptopi Kunder Ujit Dhe Gervishtjeve 13" Dhe 16" Baseus Series
Cante Laptopi Kunder Ujit Dhe Gervishtjeve 13" Dhe 16" Baseus Series
Cante Laptopi Kunder Ujit Dhe Gervishtjeve 13" Dhe 16" Baseus Series
Cante Laptopi Kunder Ujit Dhe Gervishtjeve 13" Dhe 16" Baseus Series
Cante Laptopi Kunder Ujit Dhe Gervishtjeve 13" Dhe 16" Baseus Series
Cante Laptopi Kunder Ujit Dhe Gervishtjeve 13" Dhe 16" Baseus Series
Cante Laptopi Kunder Ujit Dhe Gervishtjeve 13" Dhe 16" Baseus Series
Cante Laptopi Kunder Ujit Dhe Gervishtjeve 13" Dhe 16" Baseus Series
Cante Laptopi Kunder Ujit Dhe Gervishtjeve 13" Dhe 16" Baseus Series
Cante Laptopi Kunder Ujit Dhe Gervishtjeve 13" Dhe 16" Baseus Series

Cante Laptopi Kunder Ujit Dhe Gervishtjeve 13" Dhe 16" Baseus Series

Size
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,800 Ulje 18%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE LAPTOPI KUNDER UJIT DHE GERVISHTJEVE

MARKA : BASEUS

MODELI : BASEUS BASICS SERIES

NGJYRA : BARDHE

MATERIALI : VESHJA PREJ NEJLONI I CILESISE PREMIUM + ZINXHIR METALIK

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE, I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PAMJE ELEGANTE PLOT STIL,

QEPJE PRECIZE ME DENDESI TE MADHE,

E PA PERSHKUESHME NGA UJI, KUNDER PERPLASJEVE,

VESHJA E BREDSHME E BUTE QE NUK GERVISHT LAPTOPIN, ME 6 XHEPA,

DIZENJIM I THJESHTE DHE I HOLLE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Çanta
Oferte
Cante Brezi Multifunksionale Metro Mate Wiwu
wiwu
Oferte Lek 2,000 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 9%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%