Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Dore Multifunksionale UGreen

Cante Dore Multifunksionale UGreen X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Dore Multifunksionale UGreen

Cante Dore Multifunksionale UGreen
Cante Dore Multifunksionale UGreen
Cante Dore Multifunksionale UGreen
Cante Dore Multifunksionale UGreen
Cante Dore Multifunksionale UGreen
Cante Dore Multifunksionale UGreen

Cante Dore Multifunksionale UGreen

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE DORE MULTIFUNKSIONALE

MARKA : UGREEN

PERMASAT : 203 x 129 x 72mm

NGJYRA : GRI

VECORI : MATERIAL TEPER CILESOR, I LEHTE, KUNDER UJIT DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM

DIZENJIM I THJESHT, ELEGANT DHE PRAKTIK PER TE LIRUAR DUART GJATE AKTIVITETEVE TE NDRYSHME

NDARJA E CANTES QE JU TE ORGANIZONI ME MIRE SENDET TUAJA QE MOS TE BASHKOHEN BASHKE

HAPESIRE E BOLLSHME PER TE GJITHE SENDET TUAJA

RRIP I VOGEL PER TE VENDOSUR DOREN PER TRANSPORT ME TE SIGURT

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,100 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%