Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante dore multifunksionale Baseus

Cante dore multifunksionale Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante dore multifunksionale Baseus

Cante dore multifunksionale Baseus
Cante dore multifunksionale Baseus
Cante dore multifunksionale Baseus
Cante dore multifunksionale Baseus
Cante dore multifunksionale Baseus
Cante dore multifunksionale Baseus
Cante dore multifunksionale Baseus
Cante dore multifunksionale Baseus
Cante dore multifunksionale Baseus
Cante dore multifunksionale Baseus
Cante dore multifunksionale Baseus
Cante dore multifunksionale Baseus
Cante dore multifunksionale Baseus

Cante dore multifunksionale Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE DORE MULTIFUNKSIONALE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : LEKURE PU + POLIESTER

PERMASAT : 175 x 115 x 65mm

NGJYRA : GRI

VECORI : MATERIAL TEPER CILESOR, I LEHTE, KUNDER UJIT DHE REZISTENT NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM

DIZENJIM I THJESHT, ELEGANT DHE PRAKTIK PER TE LIRUAR DUART GJATE AKTIVITETEVE TE NDRYSHME

HAPESIRE E BOLLSHME PER TE GJITHE SENDET TUAJA

RRIP I VOGEL PER TE VENDOSUR DOREN PER TRANSPORT ME TE SIGURT

Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,200 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%