Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers

Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers

Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers

COLOR
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKSE PER KOMPJUTER

MARKA : HOTMAI

MODELI : HN-88

MENYRA E LIDHJES : AUX, ( USB PER ENERGJI )

DIAMETRI I BOKSIT : 2 x 50mm

FUQIA E BOKSIT : 2 x 3W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 70Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : 80db±5db

NGJYRA :  E ZEZE ME TE KUQE / E ZEZE ME BLU

VECORI :  BOKSE TE FUQISHEM ME PERMASA PRAKTIKE PER KOMPJUTER / LAPTOP

TINGULL I QARTE DHE BASS I THELLE,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE PER CDO AMBIENT TUAJIN,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Per Komputer
Oferte
Boks Me Usb Dhe Kabell Aux 3.5mm Lenovo Speaker
lenovo
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 22%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%