Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers

Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers

Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers

Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKSE PER KOMPJUTER

MARKA : HOTMAI

MODELI : HT-09A

MENYRA E LIDHJES : AUX, ( USB PER ENERGJI )

DIAMETRI I BOKSIT : 2 x 64mm

FUQIA E BOKSIT : 2 x 3W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 70Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : 80db±5db

NGJYRA :  E ZEZE ME GOLD

VECORI :  BOKSE TE FUQISHEM ME PERMASA PRAKTIKE PER KOMPJUTER / LAPTOP

TINGULL I QARTE DHE BASS I THELLE,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE PER CDO AMBIENT TUAJIN,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER VOLUMIN

Color
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,700 Ulje 15%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Per Komputer
Oferte
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
baseus
Oferte Lek 4,700 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 15%