Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers

Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers
Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers

Bokse Per Kompjuter Me Aux Dhe Usb Hotmai Multimedia Speakers

COLOR
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKSE PER KOMPJUTER

MARKA : HOTMAI

MODELI : HT-163

MENYRA E LIDHJES : AUX, ( USB PER ENERGJI )

DIAMETRI I BOKSIT : 2 x 52mm

FUQIA E BOKSIT : 2 x 3W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : 65db±5db

PERMASA : 86 x 92 x 140mm

NGJYRA :  E ZEZE ME TE KUQE / E ZEZE ME BLU

VECORI :  BOKSE TE FUQISHEM ME PERMASA PRAKTIKE PER KOMPJUTER / LAPTOP

TINGULL I QARTE DHE BASS I THELLE,

SUBWOOFERA TE INTEGRUAR TEK TRUPI I BOKSEVE,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE PER CDO AMBIENT TUAJIN,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Per Komputer
Oferte
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
baseus
Oferte Lek 4,700 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 15%