Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bokse Me Bluetooth Gaming Me Llambe Remax

Bokse Me Bluetooth Gaming Me Llambe Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bokse Me Bluetooth Gaming Me Llambe Remax

Bokse Me Bluetooth Gaming Me Llambe Remax
Bokse Me Bluetooth Gaming Me Llambe Remax
Bokse Me Bluetooth Gaming Me Llambe Remax
Bokse Me Bluetooth Gaming Me Llambe Remax
Bokse Me Bluetooth Gaming Me Llambe Remax
Bokse Me Bluetooth Gaming Me Llambe Remax
Bokse Me Bluetooth Gaming Me Llambe Remax
Bokse Me Bluetooth Gaming Me Llambe Remax
Bokse Me Bluetooth Gaming Me Llambe Remax

Bokse Me Bluetooth Gaming Me Llambe Remax

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH DHE MIKROFON

MARKA : WK REMAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI: ABS + METAL

MIKROFON : PO, HD

FUQIA BOKSIT: 10W

KAPACITETI I BATERISE : 1800mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 4 ORE / NE PERDORIM RRETH 5 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 100Hz-20KHz

LIDHJE : ME BLUETOOTH DHE AUX

PERMASA : 165 x 86 x 86mm

VECORI : DIZENJIM ME PAMJE FANTASTIKE FALE NDRICUESEVE RGB,

PERFEKTE PER LOJRAT TUAJA NE CDO KOHE,

TINGULL SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK ME MBAJTESE QE MUNDESON LEHTESI PER TA MBAJTUR GJATE AKTIVITETVE TE JASHTME,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH DHE ME AUX,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,900 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900