Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Home Cinema Boks Me Usb Dhe Kabell Aux 3.5mm Lenovo Speaker

Home Cinema Boks Me Usb Dhe Kabell Aux 3.5mm Lenovo Speaker X
+
-
=

?
Porosit Tani

Home Cinema Boks Me Usb Dhe Kabell Aux 3.5mm Lenovo Speaker

Home Cinema Boks Me Usb Dhe Kabell Aux 3.5mm Lenovo Speaker
Home Cinema Boks Me Usb Dhe Kabell Aux 3.5mm Lenovo Speaker
Home Cinema Boks Me Usb Dhe Kabell Aux 3.5mm Lenovo Speaker
Home Cinema Boks Me Usb Dhe Kabell Aux 3.5mm Lenovo Speaker
Home Cinema Boks Me Usb Dhe Kabell Aux 3.5mm Lenovo Speaker
Home Cinema Boks Me Usb Dhe Kabell Aux 3.5mm Lenovo Speaker

Home Cinema Boks Me Usb Dhe Kabell Aux 3.5mm Lenovo Speaker

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : LENOVO

DIAMETRI I BOKSIT : 50mm x 2

INPUTDC5V - 1A 

FUQIA E BOKSIT : 3W x 2

FREKUENCA E PERGJIGJES : 25Hz - 20000Hz

NDJESHMERIA : >80db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 - 4 ORE / NE PERDORIM RRETH 4-6 ORE / STANDBY RRETH 130 ORE

PERMASA :  415 x 78 x 68mm 

LIDHJE : KABELL USB DHE AUX

VECORI :  PERMASA TE MREKULLUESHME , POR BOKS SHUME I FUQISHEM

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME PORTE AUX DHE USB,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

PAMJE E THJESHTE PER CDO AMBIENT,

ME PERMASA TE PORTABEL DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Per Komputer
Oferte
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
baseus
Oferte Lek 4,700 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 15%