Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Blic Flash LED Profesional Godox

Blic Flash LED Profesional Godox X
+
-
=

?
Porosit Tani

Blic Flash LED Profesional Godox

Blic Flash LED Profesional Godox
Blic Flash LED Profesional Godox
Blic Flash LED Profesional Godox
Blic Flash LED Profesional Godox
Blic Flash LED Profesional Godox
Blic Flash LED Profesional Godox
Blic Flash LED Profesional Godox
Blic Flash LED Profesional Godox
Blic Flash LED Profesional Godox
Blic Flash LED Profesional Godox
Blic Flash LED Profesional Godox

Blic Flash LED Profesional Godox

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BLIC FLASH LED PROFESIONAL

MARKA : GODOX

KOHEZGJATJA E BLICIT : 1/300 DERI NE 1/20000 SEKONDE

MODALITETI I SINKRONIZIMIT : SINKRONIZIMI ME SHPEJTESI TE LARTE (DERI NE 1/8000 SEKONDA), SINKRONIZIMI I PERDES SE PARE/TE DYTE

FUNKSIONI I BLICIT ME VALE : TRANSMETUES, MARRES, FIKUR

BLIC I SHUMEFISHTE : OFROHET (DERI NE 100 HERE, 199 HZ)

GAMA E TRANSMETIMIT : RRETH 100 METRA

KANALET : 32 (1-32)

LLAMBA MODELIMI LED :

  • FUQIA : 2W
  • TEMPERATURA E NGJYRAVE : 3300K ± 200K

BURIMI I ENERGJISE : BATERIA LI-JON

KOHA E RICIKLIMIT : PERAFERSISHT. 1.5 SEKONDA

PESHA : 530g

KOKA E RRUMBULLAKET E BLICIT : KOKA E RRUMBULLAKET E BLICIT PRODHON DRITE ME TE BUTE DHE ME PAMJE ME NATYRALE SE NJE KOKE BLICI DREJTKENDESHE TRADICIONALE. KJO ESHTE PER SHKAK SE KOKA E RRUMBULLAKET E SHPERNDAN DRITEN NE MENYRE ME TE BARABARTE

SISTEMI I INTEGRUAR GODOX 2.4G WIRELESS : BLICI KA NJE SISTEM TE INTEGRUAR GODOX 2.4G WIRELESS, I CILI JU LEJON TE AKTIVIZONI BLICIN DERI NE 100 METRA LARG. KJO ESHTE E SHKELQYESHME PER FOTOGRAFIMIN ME BLIC JASHTE KAMERES

BATERIA E FUQISHME LITIUM : BLICI FUQIZOHET NGA NJE BATERI LITIUM-JON QE SIGURON DERI NE 480 NDEZJE ME FUQI TE PLOTE ME NJE KARIKIM TE VETEM. KOHA E RICIKLIMIT ESHTE GJITHASHTU SHUME E SHPEJTE, NE VETEM 1.5 SEKONDA

SHTOJCA E MODIFIKUESIT MAGNETIK TE DRITES : BLICI KA NJE SISTEM TE BASHKENGJITJES SE MODIFIKUESIT MAGNETIK TE DRITES, I CILI JU LEJON TE BASHKENGJITNI SHPEJT DHE ME LEHTESI NJE SHUMELLOJSHMERI MODIFIKUESISH TE DRITES, SI KUTITE E BUTA, SNOOTS DHE RRJETAT.

Cmimi real Lek 36,900 Oferte Lek 27,900 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Drita LED
Oferte
Drite LED RGB Per Zbukurimin e Ambientit
tjeter
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 36%