Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 86400mAh Konvertues Energjie 300W WIWU

Bateri E Jashtme 86400mAh Konvertues Energjie 300W WIWU X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 86400mAh Konvertues Energjie 300W WIWU

Bateri E Jashtme 86400mAh Konvertues Energjie 300W WIWU
Bateri E Jashtme 86400mAh Konvertues Energjie 300W WIWU
Bateri E Jashtme 86400mAh Konvertues Energjie 300W WIWU
Bateri E Jashtme 86400mAh Konvertues Energjie 300W WIWU
Bateri E Jashtme 86400mAh Konvertues Energjie 300W WIWU
Bateri E Jashtme 86400mAh Konvertues Energjie 300W WIWU
Bateri E Jashtme 86400mAh Konvertues Energjie 300W WIWU
Bateri E Jashtme 86400mAh Konvertues Energjie 300W WIWU
Bateri E Jashtme 86400mAh Konvertues Energjie 300W WIWU

Bateri E Jashtme 86400mAh Konvertues Energjie 300W WIWU

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME KONVERTUES ENERGJIE

MARKA : WIWU

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE : 17V - 5A

KAPACITETI I BATERISE : 86400mAh

DALJE AC : 220V - 50Hz ( 300W MAX )

DALJE VENDI I CIGARES : 12V - 8A

DALJE DC : 12V - 3A

DALJE USB : 5V - 2.4A

DALJE TYPE-C : 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 3A / 15V - 3A / 20V - 3A ( 60W MAX )


PERMASA : 264 x 260 x 90mm

PESHA : ~4kg

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : PAJISJE FANTASTIKE MULTIFUNKSIONALE,

KONVERTUES ENERGJIE NGA BATERIA E BRENDSHME ME KAPACITET TE LARTE, NE ENERGJI TE PASTER PER PAJISJET TUAJA,

SHUME MUNDESI ZGJEDHJE PER PORTAT, PRIZA PER LIDHJE DIREKTE, DALJE DC DHE VEND CIGARE, PORTE USB DHE PORTE TYPE-C,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURT PER JU DHE PER PAJISJET TUAJA,

PERFORMACE E LARTE, PAMJE MAHNITESE MODERNE,

PERMASA PRAKTIKE ME FUNKSION TEPER TE VYER PER MOMENTE EMERGJENTE, E KENI GJITHMONE ME VETE SA HERE QE JU DUHET PA JU ZENE SHUME VEND,


PERSHTATET ME SHUMICEN E PAJISJEVE ELEKTRONIKE QE FUNKSIONOJNE APO KARIKOHEN ME RRYME,

PANELI DIGJITAL LED JU TREGON NIVELIN E MBETUR TE BATERISE NE VAZHDIM ME NJE SHIKIM TE SHPEJTE,

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

Cmimi real Lek 55,000 Oferte Lek 40,000 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%