Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus

Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus

Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus
Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus

Bateri E Jashtme Multifunksionale 16000mah Qe Ndez Edhe Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME EMERGJENTE

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 16000mAH

MATERIALI : ABS + PC

KATER PORTA: USB / TYPE-C / DC DHE AC

HYRJE : 5V /3A; 9V /3A; 12 V/3A; 15V /3A; 20V/3A Max

TYPE-C DALJE : 5V /3A; 9V /3A; 12V /3A; 15V /3A; 20V /3.25A Max

USB OUTPUT: 4.5V /5A; 5V /4.5A; 5V /3A; 9V /3A; 12V /2.5A; 20V /1.5A Max.

DC OUTPUT: 12-16.8V/ 8A Max.

AC OUTPUT: 220V/ 100W 60Hz

NGJYRA : E ZEZE

AUTOMJETET QE PERSHTATEN: ME MOTOR NAFTE 2.5L E ME TE VOGEL / ME MOTOR BENZINE 4.0L E ME TE VOGEL


VECORI : BATERI E JASHTME SHUME-FUNKSIONALE E CILESISE SE LARTE PER NDEZJEN E MAKINES NE RASTE NUK NDIZET DOT ME BATERINE E VET PER SHKAQE TE NDRYSHME,

PERDORET SHUME LEHTE, ESHTE E SIGURTE FALE DIZENJIMIT ME MBROJTJE TE SHUMEFISHTE,

PERFORMACE ME E LARTE, PAMJE MAHNITESE MODERNE,

PERMASE E VOGEL ME FUNKSION TEPER TE VYER PER MOMENTE EMERGJENTE, E KENI GJITHMONE ME VETE SA HERE QE JU DUHET PA JU ZENE SHUME VEND,

DIZENJIM PRECIZ DUKE IMITUAR PJESEN E PERPARME TE MAKINES PERSHTATET PLOTESISHT ME CDO AMBIENT MAKINE DUKE I DHENE PAMJE LUKSOZE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E AUTOMJETEVE NE TREG QE NDIZEN ME VOLTAZH 12V SI P.SH TAKSITE, FOURISTRADAT, MAKINA ELEKTRIKE, KAMION TE VOGEL ETJ,

E PAJISUR ME LLAMBE PER T'A PERDORUR NE RAST NEVOJE NDRICIMI APO PER TA PERDORUR SINJAL EMERGJENCE SOS,

PAKETA ME 4 BATERI, DY HERE ME SHUME FUQI FILLESTARE SE PRODHIMET TRADICIONALE,

FUQI 65W PER TE KARIKUAR NE MENYRE FAST CHARGE,

MUND TE NDIZNI MAKINEN TUAJ EDHE NE TEMPERATURA TE ULETA SEPSE BATERIA E JASHME ESHTE E DURUESHME DHE FUNKSIONALE DERI NE MINUS 30°C,

PERDORET SI BATERI E JASHME PER TE KARIKUAR PAJISJE TE NDRYSHME ELEKTRONIKE 

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Cmimi real Lek 22,000 Oferte Lek 18,500 Ulje 16%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%