Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Pajisje Per Hedhjen E Mbeturinave Per Makine Baseus Gentleman

Pajisje Per Hedhjen E Mbeturinave Per Makine Baseus Gentleman X
+
-
=

?
Porosit Tani

Pajisje Per Hedhjen E Mbeturinave Per Makine Baseus Gentleman

Pajisje Per Hedhjen E Mbeturinave Per Makine Baseus Gentleman
Pajisje Per Hedhjen E Mbeturinave Per Makine Baseus Gentleman
Pajisje Per Hedhjen E Mbeturinave Per Makine Baseus Gentleman
Pajisje Per Hedhjen E Mbeturinave Per Makine Baseus Gentleman
Pajisje Per Hedhjen E Mbeturinave Per Makine Baseus Gentleman
Pajisje Per Hedhjen E Mbeturinave Per Makine Baseus Gentleman
Pajisje Per Hedhjen E Mbeturinave Per Makine Baseus Gentleman
Pajisje Per Hedhjen E Mbeturinave Per Makine Baseus Gentleman
Pajisje Per Hedhjen E Mbeturinave Per Makine Baseus Gentleman
Pajisje Per Hedhjen E Mbeturinave Per Makine Baseus Gentleman

Pajisje Per Hedhjen E Mbeturinave Per Makine Baseus Gentleman

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PAJISJE PER HEDHJEN E MBETURINAVE

MARKA : BASEUS 

MATERIALI : ALUMIN + ABS

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : DIZENJUAR SPECIFIKISHT PER MAKINA , ZYRA DHE SHTEPI

SHERBEN SI MBAJTESE MULTI-FUNKSIONALE PER MBETURINA DHE OBJEKTE TE TJERA, SHUME PRAKTIKE DHE DUKE REDUKTUAR NDOTJEN NE MAKINE,

E PERBERE NGA KONSTRUKT ALUMINI MAT DHE LEKURE CILESORE ESTETIKE DHE ELEGANTE,

HAPESIRE TE BOLLSHME DERI NE 500 ML NGARKESE, E PERSOSUR PERE MBETURINA TE MEDHA DHE TE VOGLA,

 

INSTALOHET LEHTE DHE MERRET ME VETE KUDO QE JU SHKONI. 

PER ME SHUME PRODUKTE TE NGJASHME KLIKONI LINKUN ME POSHTE:

https://konekta.al/search?type=product&q=NOT+tag%3A__gift+AND+per+makine*

Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 2,000 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%