Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-C

Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-C X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-C

Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-C
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-C
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-C
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-C
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-C
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-C
Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-C

Adaptor Me Shume Porta 4 Ne 1 Per Laptop Me Porte Usb Dhe Type-C

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : ORICO

MATERIALI : ABS -TPE

NGJYRA : E ZEZE

HYRJE : USB 3.0 / TYPE-C

PERMASA : 80 x 80 x 29.6 mm

GJATESIA E KABELLIT : 30cm

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE USB DHE TYPE-C

PORTA USB 3.0 : ME SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps

3 X USB 2.0 : ME DALJE 500mAH MAX DHE SHPEJTESI TRANSMETIMI 480MBps

PORTA AUDIO : PER TE LIDHUR KUFJE OSE MIKROFON

VECORI : DIZENJIM I VECANTE NE FORME RRETHI PER TE ZENE ME PAK VEND

SHPEJTESI E LARTE LEXIMI DHE TRANSMETIMI TE TE DHENAVE

SHUME PORTA USB KU MUND TE LIDHNI MAUS , TASTIERE, FRESKUESE ETJ SIPAS RASTIT TE PERDORIMIT

MATERIAL CILESOR I LEHTE ME PERMASE TE VOGEL PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO PA JU RENDUAR

TE GJITHA PORTAT USB MUND TE PERDOREN NJEKOHESISHT

Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 2,000 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%