Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Per Makine Baseus Me 2 Porta Usb + Type-c 40w

Adaptor Karikimi Per Makine Baseus Me 2 Porta Usb + Type-c 40w X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Per Makine Baseus Me 2 Porta Usb + Type-c 40w

Adaptor Karikimi Per Makine Baseus Me 2 Porta Usb + Type-c 40w
Adaptor Karikimi Per Makine Baseus Me 2 Porta Usb + Type-c 40w
Adaptor Karikimi Per Makine Baseus Me 2 Porta Usb + Type-c 40w
Adaptor Karikimi Per Makine Baseus Me 2 Porta Usb + Type-c 40w
Adaptor Karikimi Per Makine Baseus Me 2 Porta Usb + Type-c 40w
Adaptor Karikimi Per Makine Baseus Me 2 Porta Usb + Type-c 40w
Adaptor Karikimi Per Makine Baseus Me 2 Porta Usb + Type-c 40w
Adaptor Karikimi Per Makine Baseus Me 2 Porta Usb + Type-c 40w

Adaptor Karikimi Per Makine Baseus Me 2 Porta Usb + Type-c 40w

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR AUDIO ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

PESHA : 12.3g

VECORI : PERMASE E VOGEL QE NUK ZE VEND

NJE KARIKIM JU MENDESON TE PERDORNI PAJISJEN DERI NE 10 ORE

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA GJATE NGARJES SE MAKINES

VJEN ME 2 PORTA PER TE KARIKUAR 2 PAJISJE NJEHERESH,

PERDORET SHUME LEHTE, NUK KA NEVOJE PER INSTALIM TO NDONJE PROGRAMI

PRODUKT SHUME PRAKTIK QE GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA

 

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,200 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor audio
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%