Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen

Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen

Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen

Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth UGreen

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MP3 PER MAKINE ME BLUETOOTH

MARKA : UGREEN

MATERIAL : PC

PORTAT : USB-C1: 30W, USB-C2: 100W, USB-A: 22.5W

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

VECORI : MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PERMASE E VOGEL PER TA MBAJTUR GJITHMONE ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERZGJIDH TI SE CFARE DO TE DEGJOSH,

MUND TE KARIKOJE 3 PAJISJE NJEKOHESISHT,

MUNDESI LIDHJEJE ME 3 PAISJE NJEHOHESISHT KU PRIORITET KA PAJISJA QE ESHTE LIDHUR E PARA,

NAVIGIM ME ZE TE LARTE PA U SHPERQENDRUAR NGA DREJTIMI I MJETIT,

PERSHTATJE E GJERE ME MODELET E AUTOMJETEVE , KAMIONAVE DHE TELEFONAVE NE TREGUN AKTUAL

Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,500 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%