ADAPTOR HUB WIWU 8 NE 1 ME FISHE TYPE-C DHE PORTA RJ45, 1 TYPE-C, 3 PORTA USB 3.0, PORTE HDMI, SD & TF CARD

Zbritje 6%

Çmimi:
Lek 8,200 Lek 8,700
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi