Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series

Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series

Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series
Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series

Adaptor Hub Nga Type-c Në Vga+pd Baseus Enjoy Series

Emri: Adaptor Hub

Marka: Baseus

Materiali: TPE + Aliazh Alumini

Fishë Dalje: Type-C

Portë Dalje: VGA + PD

Përshtatet me: ThinkPad P50 / P70 / Y720 / T470 / T570 / X270 / X1 Carbon / Yoga 370 / 900 / 910, MSI GS / Phantom Pro / Ghost Pro / Stealth Pro / Titan / Titan Pro, Razer Blade Stealth / 14 / Pro, Toshiba Protege X20W, etj.

Veçoritë:

• Lidhet me tablet, kompjuter në një HD TV, monitor ose projekt me port VGA.

• Suporton rezolucionin deri në 1080P / 60Hz,

• Dizajni shumë i bukur, i vogël, portabël, vendoset në punë dhe funksionon shpejt,

• Vjen me input Type-C dhe mund të karikojë njëkohësisht.

Cmimi real Lek 4,300 Oferte Lek 3,700 Ulje 14%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%