Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1

Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1

Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1
Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1

Adaptor HUB Me Shumë Porta 8 në 1

Emri: Adaptor me Shumë Porta

Marka: Baseus

Materiali: Aliazh Alumini

Pesha: 86.5g

Përshtatet për: Pajisjet me Portë Type-C

Porta HDMI: Dalje Video me rezolucion 4K / 30Hz

3x Porta USB 3.2: Me shpejtësi transmetimi 5GBps

Kartë: SD/TF Card

Veçori:

• Material cilësor dhe përmasë e vogël për ta pasur gjithmonë me vete.

• Pamje moderne me porta të ndryshme për çdo rast përdorimi.

• Shpejtësi karikimi dhe transmetimi të mahnitshme.

• Mbrojtje e shumëfishtë e qarkut,

• Porta HDMI mbështet pamje deri në 4K për ta lidhur me një monitor apo televizor.

• Mund të lidhet me aksesorë të jashtëm si tastiera, muasi, hardisku etj nëpërmjet 3 portave USB 3.0 duke e përdorur laptopin si desktop për të punuar me shpejtë dhe më lehtë të dhëna të ndryshme.

• Vjen me portë RJ45 për të lidhur laptopin/tabletin/telefonin tuaj me internet nëpërmjet kabëllit për shpejtësi të lartë deri në 1Gbps.

• Porta për leximin/shkrimin e kartave SD dhe TF për kalim të lehtë të fotove/videove nga karta në kompjuter/laptop/telefon dhe anasjelltas.

• Materiali prej aliazh të aluminit e shpërndan në mënyrë efektive nxehtësinë.

• Gjen përdorim në shumë situata duke ju sjellë lehtësi, kursim kohë dhe parash.

• Interaktivitet produktiv me laptopin në përdorimin e përditshëm.

Cmimi real Lek 9,500 Oferte Lek 7,500 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%