Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico

Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico

Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico
Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico
Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico
Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico
Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico
Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico
Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico
Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico
Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico
Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico
Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico
Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico

Adaptor 3 Porta USB3.0 Dhe LAN Për Pajisje Me Porte Type-c Orico

Emri: Adaptor me shumë porta

Marka: Orico

Materiali: Aliazh alumini

Përmasa: 92.9 x 30.6 x 14.7 mm

Gjatësia e kabëllit: 140cm

Ngjyra: E zezë

Përshtatet për: Paisjet me portë USB dhe Type-C me sistem Mac OS Sierra / Windows 10 / Chrome OS / etj

Porta RJ45: Për të lidhur pajisjen me internet nëpërmjet kabëllit LAN me shpejtësi deri në 1Gb/s

3 x Porta USB3.0: Me dalje 5V / 0.9A dhe shpejtësi transmetimi 5GBps

Veçori:

• Pamje moderne, material cilësor, përmasë e vogël, gjithmonë me vete pa ju rënduar.

• Porta të ndryshme për çdo rast përdorimi, të gjitha portat mund të përdoren njëkohësisht.

• Gjen përdorim në shumë situata duke ju sjellë lehtësi, kursim kohë dhe parash.

• Interaktivitet produktiv me laptopin në përdorimin e përditshëm.

• Mund të lidhet me aksesorë të jashtëm si tastiera, muasi, hardisku etj nëpërmjet 3 portave USB3.0 duke e kthyer laptopin tuaj në desktop në çast për të përpunuar dokumente më lehtë dhe më shpejtë.

• Indikatori LED tregon statusin e punës së adaptorit.

• Gjatësia e mjaftueshme e kabëllit për më shumë komoditet dhe liri gjatë përdorimit.

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,300 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%