COVER PLASTIK PER LOJRA BASEUS PER IPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS COVER PLASTIK PER LOJRA BASEUS PER IPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS
50%
Lek 800 Lek 1,600
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER GAMER GAMING PAD CASEMARKA : BASEUSMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE MATERIALI : TPU NGJYRA : E ZEZE TRANSPARENTE...
FRESKUESE REMAX ME KAPESE DHE KARIKIM WIRELESS PER LOJRA NE TELEFON FRESKUESE REMAX ME KAPESE DHE KARIKIM WIRELESS PER LOJRA NE TELEFON
14%
Lek 3,600 Lek 4,200
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : MBAJTESE TELEFONI ME FRESKUESE PER LOJRAMARKA : REMAXMATERIALI : ALIAZH ALUMINI + QERAMIKE + METAL PERCJELLES NXEHTESIEHYRJE : KABELL TYPE-C 5V / 2APERMASA : 68...
FRESKUESE REMAX ME KAPESE ME BATERI 1000mAh TE VENDOSSHME PER LOJRA NE TELEFON FRESKUESE REMAX ME KAPESE ME BATERI 1000mAh TE VENDOSSHME PER LOJRA NE TELEFON
22%
Lek 3,500 Lek 4,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : MBAJTESE TELEFONI ME FRESKUESE PER LOJRAMARKA : REMAXMATERIALI : ALIAZH ALUMINI + QERAMIKE + METAL PERCJELLES NXEHTESIEHYRJE : KABELL TYPE-C 5V / 2A KAPACITETI I...
FRESKUESE REMAX ME KAPESE PER LOJRA NE TELEFON FRESKUESE REMAX ME KAPESE PER LOJRA NE TELEFON
18%
Lek 2,800 Lek 3,400
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : MBAJTESE TELEFONI ME FRESKUESE PER LOJRAMARKA : REMAXMATERIALI : PLASTIKE SUPER E LEHTE + METAL PERCJELLES NXEHTESIEHYRJE : KABELL TYPE-C 5V / 2APERMASA...
KARIKUES NINTENDO SWITCH BASEUS QE PERDORET EDHE GJATE LOJES KARIKUES NINTENDO SWITCH BASEUS QE PERDORET EDHE GJATE LOJES
12%
Lek 2,200 Lek 2,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES NINTENDO SWITCHMARKA : BASEUSMODELI : GS10MATERIALI: PC PERMASAT: 69.8*45*31.5mm PESHA: 35g E PERSHTATSHME PER: APPLE, XIAOMI, HUAWEI DHE CDO SMARTPHONEVECORI :  KARIKUESI PERDORET EDHE GJATE LOJES...
KONSOL DORE LOJRASH KLASIKE GOOLSKY RS-97 ME 3000 LOJRA TE PREINSTALUARA KONSOL DORE LOJRASH KLASIKE GOOLSKY RS-97 ME 3000 LOJRA TE PREINSTALUARA
34%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KOMPJUTER LOJRASH (KONSOL)MARKA : GOOLSKYMODELI : RS-97 EKRANI : LCD 3 INÇ ME NGJYRA REZOLUCIONI I EKRANIT : 960x480KAPACITETI I BATERISE : 800mAH MEMORIE E BRENDSHME : 16GB...
KONSOL DORE LOJRASH KLASIKE PAP-KIII PLUS ME 3000 LOJRA TE PREINSTALUARA KONSOL DORE LOJRASH KLASIKE PAP-KIII PLUS ME 3000 LOJRA TE PREINSTALUARA
34%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KOMPJUTER LOJRASH (KONSOL)MARKA : ANBERNICMODELI : PAP-KIII PLUS NGJYRA : E BARDHEEKRANI : LCD 4.3 INÇ ME NGJYRA REZOLUCIONI I EKRANIT : 480x272KAPACITETI I BATERISE :...
KONSOL DORE LOJRASH KLASIKE RETRO ARCADE RC-07 MINI ME 502 LOJRA TE PREINSTALUARA
39%
Lek 4,900 Lek 8,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KOMPJUTER LOJRASH (KONSOL)MARKA : RETROMIMIMODELI : RS-07 MINIEKRANI : LCD 3 INÇ ME NGJYRA REZOLUCIONI I EKRANIT : 320x240KAPACITETI I BATERISE : 1000mAH VEND PER...
KONSOL DORE PER LOJRA RETRO FC PLUS ME 168 LOJRA TE PREINSTALUARA KONSOL DORE PER LOJRA RETRO FC PLUS ME 168 LOJRA TE PREINSTALUARA
33%
Lek 2,400 Lek 3,600
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KOMPJUTER DORE (KONSOL)MARKA : ANBERNICMODELI : RETRO FC PLUSEKRANI : LCD 3 INÇ KAPACITETI I BATERISE : 600mAHVECORI : PERMBAN 168 LOJRA KLASIKE RETRO TE INSTALUARA PER KENAQESINE...
KONSOL LOJRASH KLASIKE RETRO ARCADE RC-07 ME 3000 LOJRA TE PREINSTALUARA DHE DY LEVA KONTROLLI KONSOL LOJRASH KLASIKE RETRO ARCADE RC-07 ME 3000 LOJRA TE PREINSTALUARA DHE DY LEVA KONTROLLI
35%
Lek 7,500 Lek 11,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KOMPJUTER LOJRASH (KONSOL)MARKA : RETROMIMIMODELI : RS-07EKRANI : LCD 4.3 INÇ ME NGJYRA REZOLUCIONI I EKRANIT : 480x272KAPACITETI I BATERISE : 2200mAH VEND PER KARTE MICRO...
LEVA PER LOJRA BASEUS NE FORME HELMETE E PERSHTATSHME PER PUBG PER TELEFONA ME GJERESI DERI NE 8.6 MM LEVA PER LOJRA BASEUS NE FORME HELMETE E PERSHTATSHME PER PUBG PER TELEFONA ME GJERESI DERI NE 8.6 MM
40%
Lek 1,500 Lek 2,500
**shikoni videon ne fund te pershkrimit** PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : LEVA  PER LOJRAMARKA : BASEUSMATERIALI : PLASTIKE SUPER E LEHTEPERMASA : 4.1 x 3.2 x 3.0 cmPERSHTATET...
LEVE KONTROLLI PER LOJRA ME BLUETOOTH GEN GAME S3 LEVE KONTROLLI PER LOJRA ME BLUETOOTH GEN GAME S3
36%
Lek 1,800 Lek 2,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : LEVE LOJRASH (CONTROLLER)MARKA : GEN GAMEMODELI : S3 KAPACITETI I BATERISE : 420mAH PERSHTATET ME : CDO PAJISJE BLUETOOTH SI CELULAR, TABLET APO PC VECORI : SUPORTON...
LEVE KONTROLLI PER LOJRA ME BLUETOOTH GEN GAME X3 LEVE KONTROLLI PER LOJRA ME BLUETOOTH GEN GAME X3
26%
Lek 2,000 Lek 2,700
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : LEVE LOJRASH (CONTROLLER)MARKA : GEN GAMEMODELI : X3 KAPACITETI I BATERISE : 400mAH PERSHTATET ME : CDO PAJISJE BLUETOOTH SI CELULAR, TABLET APO PC VECORI : SUPORTON...
LEVE KONTROLLI PER LOJRA SI PLAYSTATION ME BLUETOOTH GEN GAME S6 LEVE KONTROLLI PER LOJRA SI PLAYSTATION ME BLUETOOTH GEN GAME S6
17%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : LEVE LOJRASH (CONTROLLER)MARKA : GEN GAMEMODELI : S6 KAPACITETI I BATERISE : 400mAH PERSHTATET ME : CDO PAJISJE BLUETOOTH SI CELULAR, TABLET APO PC MBAJTESJA E...
LEVE KONTROLLI PER LOJRA SI XBOX ME BLUETOOTH GEN GAME S7 LEVE KONTROLLI PER LOJRA SI XBOX ME BLUETOOTH GEN GAME S7
17%
Shitur
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : LEVE LOJRASH (CONTROLLER)MARKA : GEN GAMEMODELI : S7 KAPACITETI I BATERISE : 400mAH PERSHTATET ME : CDO PAJISJE BLUETOOTH SI CELULAR, TABLET APO PC MBAJTESJA E...
LEVE KONTROLLI SONY DUALSHOCK 4 PS4  WIRELESS PER PLAYSTATION 4 (CILESIA E PARE  AAA) LEVE KONTROLLI SONY DUALSHOCK 4 PS4  WIRELESS PER PLAYSTATION 4 (CILESIA E PARE  AAA)
18%
Lek 3,700 Lek 4,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : LEVE LOJRASH (CONTROLLER)MARKA : SONY-(copy CILESIA E PARE ,PO THUAJSE PA ASNJE NDRYSHIM )MODELI : DUALSHOCK 4 KAPACITETI I BATERISE : 1000mAH PERSHTATET ME : CDO VERSION...
Items 1 to 16 of 26 total