Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu

Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu

Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu

Cmimi real Lek 7,000 Oferte Lek 5,500 Ulje 21%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ORE INTELIGJENTE

MARKA : WIWU

MATERIALI : PC + ALIAZH ALUMINI

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA E EKRANIT: 1.75INC

REZOLUCIONI I EKRANIT : 320 x 385px

PERMASA E ORES : 45 x 38.3 x 12.8mm

GJATESIA E RRIPIT: 245 mm

LIDHJE : BLUETOOTH

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.2

KAPACITETI I BATERISE : 180mAH

MEMORIE E BRENDSHME : RAM 32MB + ROM 32MB

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / STANDBY 3-5 DITE

VECORI : DIZENJIM ELEGANT DHE MODERN, ME NJE SHUMELLOJSHMERI KOMBINIMESH TE PERSONALIZUARA, PAMJE E RE SA HERE TE DESHIRONI,

BLUETOOTH 4.2 MUNDESON NJE LIDHJE STABEL TE PERHERSHME,

KUNDER UJIT DHE PLUHURIT, FALE STANDARDIT MBROJTES IP67,

EKRANI KRISTAL I PASTER 1.75 INC ME NGJYRA PERFEKTE DHE PREKJE PER KONTROLL TE MENJEHERSHEM ESHTE PIKA ME E FORTE E ORES, GJITHE INFORMACIONI QE JU DUHET, TE ORGANIZUAR NE NJE AMBIENT,

SHERBIMET INTELIGJENTE PERFSHIJNE: MATJE TE SAKTE TE RRAHJEVE TE ZEMRES, TE HAPAVE TE ECUR, OREVE TE GJUMIT, TE KALORIVE TE HUMBURA, DISTANCES SE PERSHKRUAR ETJ.

KUNDER UJIT DHE PLUHURIT, FALE STANDARDIT MBROJTES IP67 JU DHURON SIGURI NE CDO AMBIENT TE MUNDSHEM NGA DJERSA GJATE AKTIVITETEVE SPORTIVE DHE PIKAVE TE SHIUT, DERI TEK LARJA E DUARVE

PROGRAME TE SHUMTA PER AKTIVITETET TUAJA TE NDRYSHME SPORTIVE,

SHIKONI NE ÇAST TELEFONATAT, MESAZHET ME TEKST DHE NJOFTIMET E APLIKACIONEVE.

SHERBEN SI NJE TELEKOMANDE PER FOTOT NE CELULARIN TUAJ,

SISTEM KUNDER HUMBJES APO VJEDHJES SE ORES, ORA DO TE DERGOJE MESAZH NE CELULARIN TUAJ NE RAST SE DISTANCA MIDIS KETYRE PAJISJEVE DO TE RRITET,

I PERSHTATSHEM PER CDO CELULAR INTELIGJENT ME SISTEM ANDROID DHE IOS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Produkte te reja
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth XW100
tjeter
Oferte Lek 3,300 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 34%
Oferte
Aromatizues Makine Inteligjent Baseus
baseus
Oferte Lek 5,400 Cmimi real Lek 6,900 Ulje 22%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
wiwu
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 7,000 Ulje 21%
Oferte
Mbajtese Telefoni Me Freskuese XO Per Lojra
xo
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Laps Inteligjent Magnetik Baseus Universal
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,200 Ulje 34%