Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera Sportive GoPro Hero 11

Kamera Sportive GoPro Hero 11 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera Sportive GoPro Hero 11

Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11

Kamera Sportive GoPro Hero 11

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMERA SPORTIVE HERO 11

MARKA : GOPRO

REZOLUCIONI I VIDEOS :

 • 5.3K - 5312 x 4646 ( 24 / 25 / 30 FPS )
 • 5.3K - 5312 x 3984 ( 24 / 25 / 30 FPS )
 • 5.3K - 5312 x 2988 ( 24 / 25 / 30 / 50 / 60 FPS )
 • 5K - 5120 x 3840 24 / 25 / 30 FPS )
 • 4.3K - 4000 x 3000 ( 24 / 25 / 30 / 50 / 60 FPS )
 • 4K - 3840 x 2160 ( 24 / 25 / 30 / 50 / 60 / 100 / 120 FPS )
 • 2.9K - 2704 x 2028 ( 50 / 60 / 100 / 120 FPS )
 • 2.7K - 2704 x 1520 50 / 60 / 100 / 120 FPS )
 • 1440P - 1920 x 1440 ( 50 / 60 / 100 / 120 / 200 / 240 FPS )
 • 1080P - 1920 x 1080 ( 24 / 25 / 30 / 50 / 60 / 100 / 120 / 200 / 240 FPS )

REZOLUCIONI I FOTOS : 27MP

EKRANI KRYESOR : 2.27 INÇ LCD ME PREKJE

EKRANI PERPARA : 1.4 INÇ LCD

KAPACITETI I BATERISE : 1720mAH

KOHA E KARIKIMIT : RRETH 3 ORE

PERMASA : 71.8 x 50.8 x 33.6mm

PESHA : 154g

VECORI :

 • MONTIM I INTEGRUAR ME GISHTEZA TE PALOSSHEM
 • SUPORT PER AKSESORE HERO MODS
 • STABILIZIMI I VIDEOS HYPERSMOOTH 5.0
 • VIDEO TIMEWARP 3.0
 • SUPERPHOTO + HDR I PERMIRESUAR
 • VIDEO E KALIMIT TE NATES
 • LENTE DIXHITALE ( SUPERVIEW, E GJERE, LINEAR + NIVELIM I HORIZONTIT, LINEAR, I NGUSHTE )
 • TRANSMETIM VIDEO E DREJTPERDREJTE NE 1080P
 • MODALITET SI WEBCAM
 • OPSIONE TE FUQISHME ( HINDSIGHT, LIVEBURST, REGJISTRIM I PLANIFIKUAR, REGJISTRIMI ME KOHEZGJATJE )
 • KONTROLL ME ZE
 • RAW NE TE GJITHA MENYRAT E FOTOGRAFISE
 • PARACAKTIME + SHKURTORET NE EKRAN
 • EKRAN INTUITIV ME PREKJE
 • ZMADHIM ME PREKJE
 • MODALITET PORTRET
 • KOHEMATESI I FOTOGRAFISE
 • I FORTE + I PAPERSHKUESHEM NGA UJI DERI NE 10m
 • NGADALESIM VIDEO 8X
 • SHPEJTESIA TRANSMETIMI 120 MBPS
 • NJOHJE INTELIGJENTE E FYTYRES, BUZEQESHJES, PERPELITJES SE SYVE
 • KONTROLLI I PLOTE I KUSHTEVE TE NDRICIMIT
 • ÇIP I PERMIRSUAR GP2
 • PROTUNE
 • BATERI E RIKARIKUESHME ( 1720mAh LITIUM-JON)
Cmimi real Lek 49,000 Oferte Lek 33,000 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 11%
Oferte
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
tjeter
Oferte Lek 17,000 Cmimi real Lek 18,900 Ulje 10%
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 6,300 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 16%