Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale

Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale X
+
-
=

?
Porosit Tani

Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale

Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale
Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale
Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale
Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale
Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale
Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale
Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale
Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale
Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale
Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale
Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale
Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale
Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale

Drite LED RGB Me Super Ndriçim 500W Me SoftBox Per Foto Dhe Video Profesionale

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE VIDEO

MATERIALI : ABS + PC

GJATESIA E TRIPODIT : 1.7m MAX

FUQIA: 500W

INPUTI: 5V / 2A

PERMASAT E DRITES : 12.5 x 24cm

TEMPERATURA : 3200-6500K

NIVELIMI I NDRICIMIT : 0 - 100%

VECORI : NDRICIMI IDEAL NUK KA QENE KURRE ME I LEHTE DHE PRAKTIK,

DRITE LED E FUQISHME PER CDO PERDORIM,

ME SOFTBOX PROFESIONAL PER ZBUTJEN E PERHAPJES SE DRITES

RUAN NE MAKSIMUM NGJYRAT E SIPERFAQES QE NDRICON

NDRICIM ME NGJYRA TE NDRYSHME SIPAS NEVOJES DHE DESHIRES

ME FRESKUESE TE INTEGRUAR PER SHPERHAPJEN E NXEHTESISE NE RAST PERDORIMI PER NJE KOHE TE GJATE

GJATESI E RREGULLUESHME E TRIPODIT NGA 60-170cm,

TRIPOD STATIK PER QENDRUESHMERI TE LARTE, DUKE E BERE NDRICIMIN ME STABEL DHE TE NJETRAJTSHEM,

GRADIM I LEHTE I TEMPERATURES ( NGROHTESISE ) DHE NIVELIT TE NDRICIMIT SE BASHKUE ME NDERRIMIN E NGJYRAVE,

E PAJISUR ME TELEKOMANDE PER NJE KONTROLL ME TE SHPEJTE TE FAKTOREVE TE NDRICIMIT,

Cmimi real Lek 29,000 Oferte Lek 15,000 Ulje 48%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
tjeter
Oferte Lek 17,000 Cmimi real Lek 18,900 Ulje 10%
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 21%
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%