Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Dron si Avion Luftarak

Super Dron si Avion Luftarak X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Dron si Avion Luftarak

Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak
Super Dron si Avion Luftarak

Super Dron si Avion Luftarak

Emri: Dron 

Marka: Airplane

Materiali: ABS

Mosha e përdorimit: Të rritur

Bateria: 2000mAh, 3.7V

Koha e fluturimit: 18 minuta

Përmasa: 37.5 x 25 x 10 cm

Pesha: 182g

Veçori: 

 • Dizenjim modern me pamje fantastike si avion luftarak.

 • Material i lehtë dhe tepër rezistent ndaj përdorimit, rënies apo përplasjes, helika që vështirë se thyhen dhe një strukturë e mbyllur që nuk i frikësohet goditjes.

 • Ngritje me modalitet të dyfishtë që nuk bie pre e kufizimeve të ambientit rrethues

 • Manovra aerodinamike me një buton

 • Kamera HD 4K me rrotullim 90°, me lente ekselente për regjistrim me performancë të lartë. Ka edhe kamerë të dytë për pamje nga ana e poshtme e dronit.

 • Drita led mahnitëse për një shfaqje rrezellitëse natën.

 • Bateri me kapacitet të lartë për fluturim dhe adrenalinë të pandërprerë deri në 18 minuta.

 • Motorë të fuqishëm me nivel 5 të rezistencës kundër erës për të përballuar me sukses fluturimin në qytet dhe jashtë tij.

 • Transmetim 5G i fuqishëm plot detaje deri në distancën 200 metra, skena mbresëlënëse aq sa syri sheh larg.

 • Me përdorim të lehtë për fillestarët falë qëndrimit në ajër me skanim optik.
Cmimi real Lek 8,900 Oferte Lek 6,900 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Drone
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 159,000 Cmimi real Lek 199,000 Ulje 20%
Oferte
Dron Quadcopter SJRC F7 4K
sjrc
Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%