Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )

DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI ) X
+
-
=

?
Porosit Tani

DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )

DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )
DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )

DRON QUADCOPTER SJRC F22 4K PRO GPS ( 2 BATERI )

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRON QUADCOPTER

MARKA : SJRC

MODELI : F22 4K PRO

KAPACITETI I BATERISE : 11.1 V / 2500mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 4.5 ORE / NE FLUTURIM RRETH 30 MINUTA 

LARTESIA : 250-300m 

DISTANCA E TRANMETIMIT : RRETH 3500m ( PA PENGESA )

DISTANCA E TRANSMETIMIT 5G : RRETH 3500m ( PA PENGESA )

DISTANCA E NDJEKJES AUTOMATIKE ME GPS : RRETH 10-100m

DISTANCA E FOTOS / VIDEO ME SHENJA DUARSH : RRETH 3-10m

TELEKOMANDA : ME TRANSMETUES 5GHz, KUNDER INTERFERENCES PERMASAT E SUPORTUARA PER TELEFONIN 4.7 DERI NE 6.5 INÇ

BATERI PER TELEKOMANDEN : E RIKARIKUESHME 1500mAh

PERMASA E DRONIT ( I PALOSUR ) : 202 x 107 x 83mm

PERMASA E DRONIT ( I HAPUR ) : 350 x 350 x 83mm

PESHA : 588g

REZOLUCIONI I VIDEOS ( ne MicroSD ) : 4K 3840 x 2160P @ 30fps

REZOLUCIONI I FOTOS ( ne MicroSD ) : 4K 3840 x 2160P

MOTORI: 1806 RROTULLIME TE VAZHDUESHME

VEND I POSACME PER RREGJISTRIM VIDEO : KARTE MicroSD ( NUK PERFSHIHET KARTA NE PAKETIM )

PAKETIMI PERFSHIN :

 • 1 x SJRC F22 4K PRO
 • 1 x TELEKOMANDE KOMANDIMI 
 • 2 x BATERI
 • 1 x KABELL KARIKIMI
 • 3 x KABELL LIDHJE TELEFONI
 • 4 x HELIKA REZERVE 
 • 1 x MBROJTESE GIMBAL
 • 1 x MANUAL
 • 1 x CANTE

VECORI : DRONI F22 4K PRO ESHTE NJE QUADCOPTER INTELIGJENT DHE I FUQISHEM RC, I PAJISUR ME NJE SISTEM TE PERPARUAR GPS.

KAMERA ME REZOLUCION 4K TE LARTE JU LEJON TE MERRNI PAMJE AJRORE CILESORE.

TRANSMETIMI ME WI-FI 5G SIGURON TRANSMETIM TE DREJTPERDREJTE TE VIDEOS NE CILESINE MAKSIMALE.

E PAJISUR ME FUNKSIONIN "ME NDIQ", KY DRON DO TE QENDROJE MBI JU AUTOMATIKISHT, DUKE E MBAJTUR KAMEREN TE PERQENDRUAR TEK JU GJATE GJITHE KOHES DHE DUKE KAPUR ÇDO LEVIZJE TUAJEN.

ME NJE BATERI INTELIGJENTE TE KRIJUAR SE FUNDMI, PERFITONI KOHE FLUTURIMI DERI NE 30 MINUTA, DUKE JU DHENE NJE PERVOJE ME TE GJATE FLUTURIMI!

KAMERA WIFI 4K ( 3840x2160 ) ME FUSHEPAMJE TE GJERE 100 GRADE, E PAJISUR ME STABILIZUES VIDEO GIMBAL ME 2 AKSE DHE LENTE TE GJERE ME FUSHEPAMJE 100 ° JEP NJE PAMJE PANORAMIKE PER REGJISTRIMIN E MOMENTIT TUAJ TE PAHARRUESHEM.

TRANSMETIMI ME WI-FI 5G SIGURON VIDEO ME CILESI TE LARTE NE KOHE REALE, IDEALE PER SELFIE.

E PAJISUR ME KAMERA 4K, KAPNI FOTOGRAFI DHE VIDEO MAHNITESE NGA QIELLI, ME GIMBAL TE QENDRUESHEM, DRONI REGJISTRON PAMJE PA LEKUNDJE OSE DRIDHJE.

GPS I SAKTE JU SIGURON KOORDINATA TE SAKTA TE POZICIONIMIT TE DRONIT TUAJ PA SHUME PERPJEKJE. EDHE NESE NUK KENI PERVOJE TE JASHTEZAKONSHME MANOVRIMI, ME SJRC F22 4K PRO, JU MUND TE FLUTURONI RRETH NJE PIKE INTERESI, TE BENI REGJISTRIME ME NJE PLAN GJURMIMI OSE TE KRIJONI VETE NJE TRAJEKTORE PER TE BERE FLUTURIMIN ASHTU SIÇ DESHIRONI.

FUNKSIONI I INTEGRUAR I KTHIMIT NE PIKEN E NISJEN BEN QE DRONI TE KTHEHET AUTOMATIKISHT NE SHTEPI PIKERISHT KUR BATERIA E TIJ ESHTE E DOBET OSE SINJALI ESHTE I DOBET KUR FLUTURON JASHTE RREZES, DUKE MOS JU SHQETESUAR KURRE PER HUMBJEN E DRONIT.

BATERIA INTELIGJENTE ME KAPACITET TE LARTE 2500mAh JU SIGURON DERI NE 30 MINUTA KOHE FLUTURIMI FALE MOTOREVE TE QETE, POR SHUME TE FUQISHEM QE OFROJNE REZISTENCE ME TE MIRE DUKE PESHUAR ME PAK DHE ME NJE SHPERNDARJE ME TE MIRE TE NXEHTESISE,

DIZENJIM FANTASTIK ME PALOSJE E BEN TRANSPORTIMIN E DRONIT ME TE LEHTE, DUKE JU ZENE ME PAK VEND.

ME APLIKACIONIN PERKATES JU MUND TE TRANSMETONI VIDEON E DRONIT DRIEKT TEK TELEFONI JUAJ LIVE PA NGECJE DHE VONESA

 

KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS DHE MBAHET NE BEGINNER MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR ) SA TE FAMILIARIZOHENI ME TE, KJO BEN QE DRONI MOS TE LARGOHET.

JU LUTEMI TA PERDORNI NE FUSHE TE HAPUR, PA PENGESA NE MENYRE QE TE MOS PESONI AKSIDENTE.

BENI KUJDES ME PILOTIMIN E DRONIT PASI CDO KEQTRAJTIM I TIJ NUK ESHTE PERGJEGJESI E JONA.

Cmimi real Lek 55,000 Oferte Lek 36,900 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Drone
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 159,000 Cmimi real Lek 199,000 Ulje 20%
Oferte
Dron Quadcopter SJRC F7 4K
sjrc
Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%