Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Frigorifer Termus Portabel 8l Xo Per Te Gjitha Stinet

Mini Frigorifer Termus Portabel 8l Xo Per Te Gjitha Stinet X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Frigorifer Termus Portabel 8l Xo Per Te Gjitha Stinet

Mini Frigorifer Termus Portabel 8l Xo Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 8l Xo Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 8l Xo Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 8l Xo Per Te Gjitha Stinet
Mini Frigorifer Termus Portabel 8l Xo Per Te Gjitha Stinet

Mini Frigorifer Termus Portabel 8l Xo Per Te Gjitha Stinet

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MINI FRIGORIFER PORTABEL

MARKA : XO

PERMASA : 260 x 205 x 300mm

FUQIA : 48W

KAPACITETI: 8L

VENDET KU MBAHET: KUDO QE KA ENERGJI PER TA VENDOSUR NE PUNE ( SHTEPI DHE MAKINE )

NGJYRA : E BARDHE ME GOLD

VECORI : PERDORET SI PER VERE ASHTU EDHE PER DIMER, 

FUQI E MADHE FTOHESE PREJ 46W PER TE MBAJTUR USHQIMET DHE PIJET TUAJA TE FRESKETA,

E POSACME DHE PER DIMER FALE FUQISE SE MADHE NGROHESE,

KOMPAKTE DHE ME DIZENJIM PERFEKT, PERMIRESON CILESINE E JETES,

E PERSHTATSHME PER AMBJENTE SHTEPIE/ZYRE POR DHE PER MAKINE,

PERMASA TE VOGLA DHE ZHURME OPERIMI TEPER E VOGEL,

FRIGORIFERI NUK NDIKOHET NGA TEMPERATURAT E JASHTME,

PERDORET DHE SI MBAJTESE OBJEKTESH, PRANDAJ PERFSHIHET NJE TAPET GOME PER PJESEN E SIPERME,

KAPACITETI 8L PER TE PERMBUSHUR NEVOJAT DITORE TE CDO KUJT.

Cmimi real Lek 6,900 Oferte Lek 6,000 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga XO
MIKROFON MINI PORTABEL XO QE KAPET TEK JAKA ME PORTE AUX 3.5MM / LIGHTNING / TYPE-C -2M
xo
Lek 1,000
Oferte
Mbajtese Tavoline Universale Xo Per Laptop, Tablet
xo
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 32%
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%