Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB

Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB

Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 NVME Orico Me Porte Type-C Gen 2 Me Drita LED RGB

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,700 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KASE SSD M.2 NVME

MARKA : ORICO

MATERIALI: ABS + PC

PERMASAT : 114 x 53 x 15mm

SUPORTON: SSD M.2 SATA

APLIKOHET NE HARD DRIVE / SSD : SSD M.2 NVME / KAPACITETI MAX. 4TB

MODELI I KABELLIT : TYPE-C NE TYPE-C

GJATESIA E KABELLIT: 30cm

SHPEJTESIA E TRANSMISIONIT: 10Gbps

VECORI: PRODUKT UNIK DHE MATERIAL EDHE KUALITET I NIVELIT ME TE LARTE,

STANDARDI I LIDHJES SATA, SE BASHKU ME TEKNOLOGJINE TYPE-C MUNDESON SHPEJTESI DERI NE 10Gbps

SUPORTON SSD M.2 NVME ME KAPACITET 4TB

PERMASE E VOGEL DHE PORTABEL, MUND TA MERRNI KUDO QE NDODHENI,

E LEHTE PER TU VENDOSUR DHE MATERIALI ESHTE POSACERISHT KUNDER MBINXEHJES,

FIKJE AUTOMATIKE PAS 10 MINUTASH JOAKTIVITETI PER TE ZGJATUR JETEN E HARD DISKUT MEKANIK,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Mbajtese Dhe Lexuese SSD M.2 Orico Me Porte Type-C
orico
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,300 Ulje 36%