Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera Sportive Insta360 One X2 360°

Kamera Sportive Insta360 One X2 360° X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera Sportive Insta360 One X2 360°

Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°
Kamera Sportive Insta360 One X2 360°

Kamera Sportive Insta360 One X2 360°

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMERA SPORTIVE INSTA360

MARKA : ONE X2

REZOLUCIONI I VIDEOS 360° :

 • 5.7K - 5760 x 2880 ( 24 / 25 / 30 FPS )
 • 4K - 3840 x 2160 ( 30 / 50 FPS )
 • 3K - 2880 x 1620 ( 100 FPS )
 • 2.7K - 2704 x 1520 50 / 60 / 100 / 120 FPS )

REZOLUCIONI I VIDEOS NORMALE :

 • 1440P - 2560 x 1440 ( 30 / 50 FPS )
 • 1080P - 1920 x 1080 ( 30 / 50 FPS )

REZOLUCIONI I FOTOS :

 • 360° - 6080 x 3040
 • Pano - 4320 x 1440

SENSORI : 1/2.3” CMOS

KENDI I LENTES : 200°

GJATESIA FOKALE : 7.2mm

APERATURA : f 2.0

ISO : AUTO 100 - 3200

FORMATI I FOTOS : INSP / RAW

FORMATI I VIDEOS : INSV / MP4

KODIMI I VIDEOS : H.264 / H.265

BITRATE MAKSIMAL : 100Mbps

KAPACITETI I BATERISE : 1630mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM 5.7K @ 30FPS RRETH 80 MINUTA

PERMASA : 46.2 x 113 x 29.8 mm

PESHA : 149g

VECORI :

 • KAMERA ME LENTE TE DYFISHTE
 • VIDEO ME REZOLUCION 5.7K PER VIDEO 360°
 • STABILIZIM VIDEO ME FLOWSTATE
 • NDJEKJE ME MODALITET "ME"
 • FOTO DHE VIDEO HDR
 • VIDEO ME SLOWMOTION 4K 120FPS OSE 3K 180FPS
 • FIKSIM HORIZONTI I PANDRYSHUESHEM
 • FIKSIM DHE NDJEKJE E VETEM NJE SUBJEKTI NE VIDEO
 • MODALITET TIMELAPSE PER VIDEO ME SHPEJTESI
 • REGJISTRONI DERI NE 15 SEKONDA PARA SE TE NISNI REGJISTRIMIN
 • KAPNI VIDEO NGA TE DY LENTET NJEKOHESISHT
 • TEKNOLOGJI IPX8 KUNDER UJIT
 • KASE E FORTE DHE REZISTENTE NDAJ GODITJEVE
 • EKRAN 2.29 INÇ ME PREKJE
 • KONTROLL ME PREKJE DHE ZE
 • LIDHJE ME WIFI DHE BLUETOOTH
 • MUNDESI VIDEO LIVE 360°
 • MODALITET TIMESHIFT
 • EDITIM DHE RREGULLIM DIREKT NGA KAMERA
 • AUDIO GJITHEPERFSHIRESE 360°

Cmimi real Lek 55,000 Oferte Lek 45,000 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte te REJA 2
Shitur
Dron Quadcopter E58L Me Ndricues
rc
Oferte Lek 5,400 Cmimi real Lek 8,200 Ulje 34%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Dron Quadcopter FIMI X8 SE 2022 V2
fimi
Oferte Lek 67,900 Cmimi real Lek 80,000 Ulje 15%
Oferte
Mbajtese Tavoline Universale Moxom Per Laptop, Tablet
moxom
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 24%