Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient

Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient
Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient

Tavell Duhani Multifunksionale Baseus Per Makine Dhe Cdo Ambient

Color
Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 2,000 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : TAVELL PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

POZICIONI I VENDOSJES NE MAKINE : TEK VENDI I GOTES

PERMASA : 65 x 105mm

NGJYRA : E ZEZE DHE GRI

VECORI : MBAJTJA PASTER E AMBJENTEVE TE BRENDSHME TE AUTOMJETIT NUK ESHTE E LEHTE, VEÇANERISHT KUR PERDORNI AUTOMJETIN SHPESH,

DUHANPIRESIT NE VECANTI KANE NEVOJE PER NJE TAVELL TE REHATSHME DHE ESTETIKE,

PRANDAJ BASEUS KA DIZENJUAR NJE MODEL PREMIUM, LUKSOZ DHE ELEGANT,

NJE ELEMENT I TILLE PRAKTIK MUND TA BEJE BRENDESINE E AUTOMJETIT JO VETEM TE PASTER, POR DHE ESTETIKE,

PAVARESISHT NESE JENI ULUR PAS TIMONIT OSE THJESHT JENI PASAGJER, GJITHÇKA KA TE BEJE ME SIGURINE DHE KOMODITETIN,

ME KETE PRODUKT, SHKUNDJA E HIRIT TE CIGARES ESHTE E MUNDUR ME VETEM NJE DORE,

MUND TA PERDORNI ME LEHTESI  EDHE GJATE NATES FALE DRITES LED TE INTEGRUAR E CILA NDIZET AUTOMATIKISHT KUR HAPET KAPAKU DUKE JU TREGUAR SAKTESISHT VENDIN PER HIRIN DHE BISHTAT E CIGAREVE,

KETO TE FUNDIT NDOTIN BRENDESINE E AUTOMJETEVE JO VETEM NGA ANA ESTETIKE, POR GJITHASHTU DUKE LENE NJE ERE TE PAKENDSHME,

PRANDAJ TAVELLA PERDOR NJE MEKANIZEM TE FORTE MBYELLJE I CILI BLLOKON TYMIN NGA ARRATISJA DUKE E MBAJTUR AJRIN NE MAKINE TE VENTILUAR DHE GJITHMONE TE FRESKET - PER MIREQENIEN E SHOFERIT DHE PASAGJEREVE TE TIJ,

SHUME E LEHTE DHE PRAKTIKE, TAVELLA MUND TE MERRET KUDO ME VETE NE CDO AMBJENT, DUKE QENE ESTETIKE DHE MODERNE NE TE NJEJTEN KOHE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 32%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%