Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse

Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse

Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse
Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse

Kamera Trupi Multifunksionale me Kapëse

Specifikimet:

Rezolucioni i fotografimit:
12M (4032X3024)

Formati i kompresimit të videos:
MP4 (H264)

Rezolucioni i videos:
1920x1080P, raporti i filmit dhe televizionit 16:9

Formati i imazhit:
JPG

Lloji i baterisë:
Bateri litiumi polimerike e integruar me kapacitet të lartë

Kapaciteti i baterisë:
900 mAh, koha e punës rreth tre orë

Ruajtja:
Mbështet kartën TF deri në 256GB

Lloji:
MicroUSB

Sistemet mbështetëse:
Windows, Mac OS, Linux

Softueri i luajtjes:
I përputhshëm me luajtësit e zakonshëm të videos dhe audios


Përshkrimimi

Lente HD 200W: Video 1080P, pa rënie kuadri ose bllokim

Dizajni i kapëses së pasme/madhësia e vogël: ergonomike dhe praktike, e lehtë për t'u vendosur dhe për t'u ngjitur në artikuj të ndryshëm

Gjashtë llamba infra të kuqe të shikimit të natës: regjistrim i qartë ditën dhe natën, edhe në errësirë

I papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri: guaskë e integruar e fortë, e qëndrueshme dhe e durueshme, mund të përballojë ekspozimin ndaj ujit

Regjistrimi audio dhe video me një buton: mikrofon i integruar për regjistrim të përshtatshëm dhe të shpejtë

WiFi hotspot: transmetim video në kohë reale, shikim në shumë platforma si telefon, tablet, laptop etj.

Bateria e integruar 900 mAh me kapacitet të lartë: jetëgjatësi e fortë e baterisë, kohë e gjatë gatishmërie, regjistrim gjatë karikimit

Hapësirë ruajtëse e zgjerueshme për informacione të rëndësishme deri në 256Gb TF

Multifunksional: i përshtatshëm për inspektimin e sigurisë, regjistrimin e studimit, patrullën e sigurisë publike, etj.

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 5,000 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp