Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC

Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC X
+
-
=

?
Porosit Tani

Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC

Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC

Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro DJI RC

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe t'jua  shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 dhe ju lutemi te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online.

PERSHRKIMI

EMRI : DRON

MARKA : DJI

MODELI : MINI 3 PRO

**DRONI**

PESHA : 249g

PERMASA ( I PALOSUR ) : 145 x 90 x 62 mm

PERMASA ( I HAPUR ) : 251 x 362 x 70 mm 

SHPEJTESIA NE NGJITJE : 5m/s ( 18km/h )

SHPEJTESIA NE ULJE : 5m/s ( 18km/h )

SHPEJTESIA NE ECJE : 16m/s ( 57.5km/h )

LARTESIA MAKSIMALE : 4km mbi nivelin e detit

LARGESIA MAKSIMALE : 18km

REZISTENCA NDAJ ERES : ≤38km/h

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 34 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS + GALILEO + BEIDOU

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4 - 5.8GHz

MOTORI : 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**KAMERA** 

REZOLUCIONI I FOTOS : 

 • 8064 x 6048

REZOLUCIONI I VIDEOS : 

 • 4K - 3840 x 2160 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
 • 2.7K - 2720 x 1530 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
 • FHD - 1920 x 1080 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )

FORMATI I FOTOS : JPEG / DNG ( RAW)

FORMATI I VIDEOS :MP4 / MOV ( H.264 / H.265)

SISTEMI PER MEMORIEN : FAT32 ( ≤32 GB ) / exFAT ( >32GB )

GJATESIA FOKALE EKUIVALENTE : 24mm

APERATURA : f 1.7

SENSORI : 1/1.3” CMOS

PIKSEL EFEKTIV : 48MP

KENDI I LENTES : 82°

SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES : 32 ~ 1 / 8000s

ISO FOTO :

 • 100 - 6400 ( AUTO )
 • 100 - 6400 ( MANUALE )

ISO VIDEO :

 • 100 - 6400 ( AUTO )
 • 100 - 6400 ( MANUALE )

BITRATE MAKSIMAL : 150Mbps

**GIMBALI** 

STABILIZIMI : 3 AKSE

RROTULLIMI I KAMERES :

 • ANIM : -135° NE 80°
 • RROTULLIM : -135° NE 45°
 • SPANIM : -30° NE 30°

SAKTESIA E RROTULLIMIT : ±0.01°

**BATERIA**

BATERIA E DRONIT : LiPo 7.4V 2453mAh / NE PERDORIM RRETH 34 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 2 ORE

LIMITI VOLTAZHIT GJATE KARIKIMIT : 8.5V

ENERGJIA E BATERISE: 17.32Wh

PESHA E BATERISE : 81g

!!! **MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT** !!!

Size
Cmimi real Lek 130,000 Oferte Lek 83,900 Ulje 35%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Drone
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 159,000 Cmimi real Lek 199,000 Ulje 20%
Oferte
Dron Quadcopter SJRC F7 4K
sjrc
Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%