Boks Me Bluetooth Portabel White Xo

Boks Me Bluetooth Portabel White Xo
Boks Me Bluetooth Portabel White Xo
Boks Me Bluetooth Portabel White Xo
Boks Me Bluetooth Portabel White Xo
Boks Me Bluetooth Portabel White Xo
Boks Me Bluetooth Portabel White Xo
Boks Me Bluetooth Portabel White Xo

Boks Me Bluetooth Portabel White Xo

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 1,200 Ulje 14%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS PORTABEL ME BLUETOOTH

MARKA : XO

BATERIA: 300mAh

MATERIALI: ABS + PC

KOHA: 2.5 ORE DEGJIM MUZIKE / 2 ORE KARIKIM

FREKUENCA: 20 - 20000Hz

DISTANCA TRANSMETIMIT: 10 METRA

VECORI: SUPER PRODUKT, BOKS MINI PORTABEL QE MUND TA MERRNI KUDO QE JENI, I LEHTE NE PERDORIM,

MATERIAL SUPER I LEHTE DHE CILESOR,

PRODUKT AUTENTIK I MARKES XO, HIGH QUALITY,

VJEN ME VERSION BLUETOOTH 5.0, DHE I LEHTE PER TA LIDHUR ME TELEFONIN TUAJ,

VJEN ME BASS TE PERFORCUAR NE SAJ TE CIPIT INTELIGJENTE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%