Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Per Telefonat E Markes Alcatel

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Per Telefonat E Markes Alcatel
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Per Telefonat E Markes Alcatel

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Per Telefonat E Markes Alcatel

Size
Cmimi real Lek 700 Oferte Lek 300 Ulje 57%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : XHAM MBROJTES I TEMPERUAR 9H

FUNKSIONI : MBRON EKRANIN E TELEFONIT TUAJ NGA GERVISHTJET DHE GODITJET E PAPRITURA

PERSHTATJA : TELEFONAT E MARKES ALCATEL

TJETER : LEHTE PER TU VENDOSUR, NUK PENGON NAVIGIMIN NE EKRAN DHE NUK ZBEH NGJYRAT E EKRANIT, SUPER TRANSPARENT DHE SUPER I LEHTE, MIQESOR ME MJEDISIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%