Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Telefonat E Markes Nokia

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Telefonat E Markes Nokia
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Telefonat E Markes Nokia

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Telefonat E Markes Nokia

MODELI
Cmimi real Lek 700 Oferte Lek 300 Ulje 57%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : XHAM MBROJTES I TEMPERUAR 9H

FUNKSIONI : MBRON EKRANIN E TELEFONIT TUAJ NGA GERVISHTJET DHE GODITJET E PAPRITURA

PERSHTATJA : TELEFONAT E MARKES NOKIA

TJETER : LEHTE PER TU VENDOSUR, NUK PENGON NAVIGIMIN NE EKRAN DHE NUK ZBEH NGJYRAT E EKRANIT, SUPER TRANSPARENT DHE SUPER I LEHTE, MIQESOR ME MJEDISIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Te tjera nga Outlet Nen 700 Lek
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 20%
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%